دکتر صالحی امیری در بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان: حضور شما در میادین ورزشی بین المللی یک ضرورت است

دکتر صالحی امیری در بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان: حضور شما در میادین ورزشی بین المللی یک ضرورت است
رئیس کمیته ملی المپیک به همراه برخی از مسئولان این کمیته عصر امروز(چهارشنبه 25 فروردین) از اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ دکتر نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزشی ایران به المپیک 2020 توکیو و دکتر کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در این بازدید دکتر صالحی امیری را همراهی  کردند.
دکتر صالحی امیری پس از بازدید از اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان با اشاره به مدیریت خوب علی مرادی در راس فدراسیون وزنه برداری، از حضور بانوان وزنه بردار کشورمان در رقابت های جهانی و آسیایی ابراز رضایت کرد و اظهار داشت: حضور بانوان وزنه بردار ما در میادین بین المللی یک ضرورت اساسی و یک پرستیژ ملی است و خود به تنهایی گویای تلاش ما برای برابری جنسیتی در ورزش است.

 

وزنه برداری اردو

رئیس کمیته ملی المپیک ادامه داد: کاروان ما در حال حاضر ۶ خانم دارد که پیش بینی می شود که این عدد به ۸ برسد ، امیدواریم  روزی برسد که این تعداد برابر نصف ورزشکاران کاروان ایران باشد ، نصف خانم و نصف آقا و این  معنی تساوی است . 
دکتر صالحی امیری  در ادامه از همه اعضای تیم ملی وزنه برداری زنان تشکر کرد و افزود : من شما را تحسین می کنم ، رشته شما بسیار سخت است ، شما در این رشته بسیار تلاش می کنید و این تلاش شما شایسته قدردانی است.

 

اردوی وزنه برداری بانوان

 

 علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری نیز ضمن خیرمقدم به مسئولان کمیته ملی المپیک آغاز ماه مبارک رمضان را تبریک گفت و افزود: خدا را شاکرم که شیردختران ما چنان با انگیزه تمریناتشان راادامه می دهند که اطمینان دارم در المپیک آتی مدال های درخشانی برای کاروان ما به همراه داشته باشند؛ این در حالی است که  شرایط برای بانوان ما ، بسیار خوب است .

 

وزنه برداری بانوان

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۸:۳۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.