دوره آموزشی- اجرایی بین المللی مدیریت ورزشی

:"Executive Masters in Sport Organizations Management"

دوره آموزشی- اجرایی بین المللی مدیریت ورزشی، حدودا از سال 1996 میلادی توسط کمیسیون المپیک سولیداریتی – کمیته بین المللی المپیک در سه زبان انگلیسی، فرانسه و اسپانیایی برگزار می گردد.

مخاطب این دوره، مدیران و تصمیم گیران سازمان های ورزشی المپیکی می باشند که کمیته ملی المپیک کشورش تضمین نماید حداقل چند سال پس از گذراندن دوره در بدنه سازمان مربوط همکاری نموده و تاثیر گذار هستند. در هر دوره حداکثر 35 نفر از بین کاندیداهای کمیته های ملی المپیک کشورها که به یکی از سه زیان فوق مسلط می باشند توسط کمیته بین المللی المپیک برگزیده می گردند.

هدف دوره آموزش بین المللی مدیران و تصمیم سازان سازمان های ورزشی المپیکی در بالاترین سطح اجرایی به منظور توسعه و تاثیر گذاری در مدیریت سازمان ورزشی خود است.

بهتر است شرکت کننده های این دوره قبلا دوره های مدیریت پایه و همچنین پیشرفته ورزشی المپیک سولیداریتی را گذرانده باشند.

محتوای آموزشی با مشارکت معتبرترین دانشگاه های دنیا در زمینه مدیریت ورزشی با تاکید در اجرا شکل گرفته است.

 شرکت کننده ها موظف هستند در کلیه نشست ها (چهار نشست ده روزه در طول یک سال میلادی) حضور فعال و بین هر نشست ارتباط مستمر و فعال با استاد راهنما خود داشته، و علاوه بر ارائه و گزارش در خصوص هر سرفصل، روی یک موضوع در قالب پروژه به صورت پایان نامه کار نموده و در نشست آخر دفاع نمایند. موضوع بایستی در رابطه با یکی از سرفصل های آموزشی و همچنین دغدغه سازمان خود بوده تا پس از تائید قابلیت اجرا داشته باشد.

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.