کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران/همبستگی المپیک/مربیان/بورسیه مربیان منتخب رشته های المپیکی

"Technical Course for Coaches":

بورسیه مربیان المپیکی، به مربیان رشته های المپیکی این فرصت را می دهد تا با حضور در مراکز معتبر بین المللی آموزشی مربیان یا آموزش از راه دور که از سوی  کمیسیون همبستگی المپیک و فدراسیون جهانی مربوط تائید  و معرفی می گردد، حضور یافته و به بالاترین دانش و امکانات تمرینی روز مربیگری دسترسی پیدا نمایند.

هدف این برنامه از سوی همبستگی المپیک، مجهز نمودن مربیان ورزشی المپیکی به جدیدترین روش های مربیگری و همچنین علوم مختلف مرتبط با علم مربیگری از جمله: فیزیولوژی ورزشی، روانشناسی ورزشی، متدولوژی، .. می باشد.

طول دوره معمولا بین سه تا شش ماه است. شرایط استفاده از این بورسیه که هم به لحاظ رشته ورزشی و هم تعداد مربی بسیار محدود است (یک یا دو نفر در سال)، 1.اعلام رشته ها و شرایط از سوی المپیک سولیداریتی و مرکز بورسیه ابتدای هر سال میلادی، 2.بررسی کمیته ملی المپیک و تصمیم گیری توسط هیئت اجرایی،  3.معرفی و تائید توسط فدراسیون ملی، 4.انتخاب ، گرفتن آزمون زبان انگلیسی و مصاحبه، سپس معرفی به  OS از سوی کمیته ملی المپیک، 5.استعلام OS در خصوص مربی معرفی شده از فدراسیون بین المللی مربوط و نهایتا اعلام نتیجه از OS، و آغاز بورسیه می باشد.

مطابق مقررات المپیک سولیداریتی، در هر مقطع زمانی در طول دوره، مشخص گردد مربی معرفی شده به هر دلیلی شرایط ادامه  دوره را ندارد، بورسیه قطع خواهد شد.

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.