کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران/همبستگی المپیک/ورزشکاران/بورسیه ورزشکاران منتخب برای بازیهای المپیک و المپیک نوجوانان

"Scholarship for Athletes":

بورسیه ورزشکاران المپیکی، برای هر دوره بازی های المپیک تابستانی، زمستانی و جوانان از سوی همبستگی المپیک برنامه ریزی و اعلام می گردد.
امکان بورسیه، برای تعداد محدودی از ورزشکاران برجسته رشته های المپیکی وجود دارد.
هدف از این بورسیه حمایت ورزشکاران رشته های المپیکی است که پتانسیل و توانایی حضور شان در بازی های المپیک ، توسط کمیته ملی المپیک کشورشان تشخیص داده شده است اما امکان حمایت کامل آنها برای تمرین، حضور موفق و کسب مدال در بازی ها از سوی فدراسیون مربوط ضعیف است.
شرایط بورسیه با انتخاب کمیته ملی المپیک صورت می گیرد و شامل دو حالت است: 1.فراهم نمودن امکانات استاندارد و برتر یا انتخاب مرکز استاندارد و برتر برای آموزش و تمرین ورزشکار توسط کمیته ملی المپیک، 2.معرفی مرکز استاندارد و برتر توسط OS
مراحل و شرایط بورسیه برای رشته های انفرادی و تیمی متفاوت بوده و به صورت جداگانه اعلام می شود.
مراحل بورسیه شامل: 1. اعلام شرایط توسط المپیک سولیداریتی در فاصله زمانی مشخصی قبل از بازی های المپیک، 2.بررسی و انتخاب ورزشکاران واجد شرایط و شرایط بورسیه توسط هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک با مشورت فدراسیون ملی، 3. اعلام به همبستگی المپیک، 4. استعلام همبستگی المپیک برای هر ورزشکار از فدراسیون بین المللی هر رشته، 5. اعلام نتیجه و آغاز بورسیه می باشد.
مطابق مقررات المپیک سولیداریتی، در هر مقطع زمانی در طول بورسیه، مشخص گردد ورزشکار معرفی شده دارای شرایط لازم برای ادامه بورسیه را ندارد از جمله واجد شرایط نشدن برای حضور در بازی های المپیک، بورسیه قطع خواهد شد.

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.