دوره مدیریت پیشرفته ورزشی المپیک سولیداریتی

:"O.S. Advanced Sport Management Course"

دوره مدیریت پیشرفته ورزشی المپیک سولیداریتی، از سال 2006 میلادی با مجوز کمیسیون المپیک سولیداریتی- کمیته بین المللی المپیک هر سال میلادی یک دوره توسط کمیته های ملی المپیک در سطح ملی برگزار می گردد.
مخاطب این دوره، مدیران و روسا سازمان های ورزشی المپیکی می باشند. در هر دوره تعداد شرکت کننده ها پس از مصاحبه و گزینش بر اساس قانون المپیک سولیداریتی می تواند 15 نفر تا حداکثر 20 نفر باشد.
بهتر است شرکت کننده های این دوره قبلا دوره های مدیریت پایه المپیک سولیداریتی را گذرانده باشند.
منابع درسی و الگوی اجرای دوره توسط کمیته بین المللی المپیک تدوین و ارسال می گردد. کمیته های ملی المپیک موظف می باشند کاملا بر اساس الگوی ارائه شده دوره را برگزار نمایند.
مدیر دوره که Programme Director نامیده می شود از داخل کمیته ملی المپیک انتخاب و پس از بررسی کمیته بین المللی المپیک در صورت تائید دوره آموزشی و متعاقبا دوره های بازآموزی را طی می نمایند. مدیر دوره بر اساس دستورالعمل هایی که دریافت می نماید مجاز است با همفکری کمیته ملی المپیک افرادی را تحت عنوان تسهیل کننده (Facilitator) انتخاب و برای آموزش در دوره توجیه نماید.
ملاک قبولی در این دوره که بین 8 تا 12 ماه طول می کشد، علاوه بر حضور دائم، فعالیت کلاسی، تنظیم و ارائه شش مطالعه موردی (Case Study ) و یکی از آنها به زبان انگلیسی می باشد.

فرم مشخصات فردی دوره مدیریت پیشرفته ورزشی المپیک سولیداریتی

بروشور دوره مدیریت پیشرفته ورزشی المپیک سولیداریتی

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.