تبریک رئیس ودبیر کل کمیته ملی المپیک به فدراسیونهای قایقرانی و ووشو

تبریک رئیس ودبیر کل کمیته ملی المپیک به فدراسیونهای قایقرانی و ووشو
رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک طی پیامهای جداگانه ای، کسب سهمیه المپیک در قایقرانی و نایب قهرمانی جهان تیم ملی ووشو کشورمان را به مسئولین ،کادر فنی و قهرمانان این دو رشته افتخار آفرین تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛مهندس محمد علی آبادی، نائب رئیس شورای المپیک آسیا و رئیس کمیته ملی المپیک در پیام تبریک خود به مناسبت درخشش قایقرانان کشورمان در رقابتهای قهرمانی آسیا و کسب سهیه المپیک لندن و نایب قهرمانی ووشو کاران کشورمان در رقابت های جهانی ترکیه آورده است؛

موفقیت های مقتدرانه تیم های ملی ورزشی کشورمان در رقابتهای آسیایی، جهانی و مسابقات کسب سهمیه المپیک، بیانگر سعی و تلاش وافری است که مسئولین ورزش کشور،فدراسیونها، کادر فنی و ورزشکاران در سال المپیکی از خود نشان می دهند تا بتوانند با این پیروزی ها و افتخارات ،روحیه ورزشکاران کشورمان را در رقابتهای کسب سهمیه المپیک افزایش داده وباعث افزایش روحیه شادابی، و غرورملی در بین هموطنان عزیز خود از این پیروزیهای متعدد شوند.

لذا درخشش وکسب سهمیه المپیکی لندن را از سوی قایقرانان  دررقابتهای قهرمانی آسیا و اخذ عنوان نایب قهرمانی جهان برای تیم ملی ووشو کشورمان را در رقابتهای جهانی ترکیه به مسئولین فدراسیون قایقرانی و ووشو تبریک گفته و برای کادر فنی و ملی پوشان آن آرزوی موفقیت دارم.

 در واقع ادامه افتخار آفرینی های ورزش کشورمان توسط قایقرانان و ووشکاران بیانگر همت و تلاش خستگی ناپذیری است که در بین  دولت و مردم در عرصه سازندگی  کشورو جامعه ورزش در عرصه قهرمانی نقش بسته است، باشد تا این پیروزیها سر آغاز موفقیتهای ورزش کشورمان در بازیهای المپیکی لندن گردد.

همچنین بهرام افشارزاده دبیر کل کمیته ملی المپیک نیز در پیام جداگانه ای در این باره گرفت:میزبانی شایسته و برگزاری مطلوب رقابتهای قایقرانی قهرمانی آسیا بیانگر آنست که ورزش کشورمان شایسته میزبانی رویدادهای بزرگتری در عرصه قاره ای و جهانی دارد. لذا ضمن خسته نباشید به مسئولین فدراسیون قایقرانی در میزبانی مطلوب رقابتهای قایقرانی قهرمانی آسیا و درخشش نمایندگان کشورمان در این مسابقات و کسب سهمیه المپیک لندن امید می رود تا در دیگر رقابتهای پیش رو کماکان شاهد درخشش دیگر تیمهای ورزشی کشورمان برای کسب سهمیه المپیک باشیم.

در پیام تبریک افشارزاده به ووشو کاران نیز آمده است:رشته ووشو طی سالهای اخیر به خوبی توانست در رقابتهای آسیایی و جهانی به خوبی از اعتبار ورزش کشورمان دفاع کرده و کماکان به روند رو به رشد خود در عرصه داخلی و جهانی ادامه دهد.

این موفقیت ها بدست نمی آید مگر در سایه مدیریت دلسوزانه و شبانه روزی ، کارو تلاش  کادر فنی و ورزشکاران آن که این افتخار، حرکتی به سمت پیروزی‌های درخشان‌تر در ورزش کشور و مایه خودباوری و امید هر چه بیشتر جوانان ایرانی در دیگر عرصه‌هاست.
۲۳ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.