به گزارش خبرنگار اعزامی به بازیهای المپیک نوجوانان؛قادریان با برنز خود نخستین مدال کاروان ایران را بدست آورد

به گزارش خبرنگار اعزامی به بازیهای المپیک نوجوانان؛قادریان با برنز خود نخستین مدال کاروان ایران را بدست آورد
در اولین روز از رقابتهای کشتی فرنگی بازیهای المپیک نوجوانان که در سنگاپور در حال برگزاری است یوسف قادریان نماینده وزن 69 کیلوگرم کشورمان با سه پیروزی و یک باخت به نخستین مدال برنز ایران در این رقابتها دست یافت.


به گزارش خبرنگار اعزامی کمیته به بازیهای المپیک نوجوانان؛ یوسف قادریان نماینده کشورمان در وزن 69 کیلو گرم  در اولین دیدار عبدالکریم از الجزایر را 3 بر 1 شکست داد و در مقابل موسی گدیک، حریف ترک خود را با وجودیکه در تایم اول با نتیجه سه بر صفر جلو بود با یک لحظه غفلت در واپسین ثانیه های این دیدار فن کمر شد و با ضربه فنی نتیجه را واگذار کرد.

وی در دیدار بعدی خود احمد درویش از سوریه را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد تا به دیدار رده بندی راه یابد .

قادریان در بازی برابر نداشکو از بلاروس در تایم اول 4 بر 2 نتیجه را واگذار کرد ولی در تایم دوم و سوم با نتیجه مشابه 4 بر 0  حریف قدر خود را شکست داد تا بدن ترتیب کاوران ورزشی کشورمان در این رقابتها به نخستین مدال برنز خود دست یابد.


شایان ذکر است مهرداد خمسه دیگر ملی پوش کشورمان نیز در وزن 42 کیلوگرم پس از شکست مقابل کشتی‌گیر قزاقستانی، حسین محمود از مصر را شکست داد و در کشتی سوم مقابل پنا فلورس از کوبا تن به شسکت داد تا به دیدار پنجم ششمی راه یابد.وی در این دیدار مقابل نماینده اکوادور قرار گرفت و توانست در دو تایم با نتایج مشابه 1 بر صفر حریف خود را شکست داده و به عنوان پنجمی دست یابد.

۲۴ اَمرداد ۱۳۸۹ ۱۵:۴۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.