پنجمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی_قونیه؛پگاه زنگنه:مسابقات کاراته کشورهای اسلامی در سطح جهانی است

پنجمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی_قونیه؛پگاه زنگنه:مسابقات کاراته کشورهای اسلامی در سطح جهانی است

حضور کاراته کارانی از کشورهای مصر،ترکیه، آذربایچان،قزاقستان و چند کشور خوب دیگر از قاره های مختلف باعث می شود تا سطح این مسابقات کمتر از رقابتهای جهانی نباشد.
پگاه زنگنه مربی تیم ملی کاراته بانوان اعزامی به پنجمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی ضمن بیان این مطلب به سایت کمیته ملی المپیک گفت:من خود در چند دوره از بازیهای کشورهای اسلامی بعنوان کاراته کا حضور داشتم و می توانم بگویم سطح فنی این مسابقات به دلیل حضور کاراته کارانی از قاره های مختلف بسیار بالاست.
وی تصریح کرد:ملی پوشان تقریبا شرایط تمرینی و بدنی خوبی دارند و بچه ها برای موفقیت در این رقابت ها بسیار با انگیزه اند وامیدواریم بتوانند در این رقابت ها خوش بدرخشند و در مجموع کاراته نقش بسزایی در ارتقا جایگاه کشورمان در این بازیها داشته باشد.
مربی تیم ملی کاراته بانوان در خاتمه ابراز داشت:نکات فنی لازم را به ملی پوشان گفته و تقریبا آنها در شرایط بدنی و روحی روانی خوبی قرار دارند چرا که می دانند با رقبای سر سختی از کشورهای ترکیه،مراکش،مصر،الجزایر،آذربایجان،قزاقستان و چند کشور دیگر روبرو خواهند شد و در این رقابتها هیچ کاراته کایی از پیش برنده نیست.

۱۴ تیر ۱۴۰۱ ۰۷:۲۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.