با نامه نگاری کمیته ملی المپیک و پیگیریهای سرپرست کاروان؛هندبال بانوان ایران هم به کاروان اعزامی به قونیه اضافه شد

با نامه نگاری کمیته ملی المپیک و پیگیریهای سرپرست کاروان؛هندبال بانوان ایران هم به کاروان اعزامی به قونیه اضافه شد
 
در پی حذف هندبال بانوان ایران از حضور در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی و اعتراض کتبی کمیته ملی المپیک و پیگیریهای سرپرست کاروان اعزامی کشورمان به این بازیها هندبال بانوان ایران هم به رشته های اعزامی اضافه شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک،دکتر اصغر رحیمی سرپرست کاروان اعزامی به پنجمین دوره بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی که در حال حاضر در قونیه بسر می بردضمن بیان این مطلب ابراز داشت:پس از حذف هندبال بانوان ایران از حضور در بازیهای همبستگی که بر اساس رنکینگ از سوی مسئولین برگزاری بازیها اعلام شده بود این تصمیم با اعتراض ایران مواجه شد و بهمین منظور بصورت کتبی اعتراض خود را اعلام و بشخصه پیگر این موضوع بودم.
وی ادامه داد:به همین منظور در  نشستی که امروز با حضور سرپرستان کاروان ها در قونیه در حال برگزاری است پیگیر این موضوع بودم که در نهایت با توجه به نامه نگاری رسمی و اعتراض و صحبتهایی که بنده با مسئولین برگزاری رقابتها داشتم این موضوع با موافقت مسئولان برگزاری رقابتها قرار گرفت.
وی در خاتمه گفت:بدین ترتیب هندبال بانوان ایران نیز به رشته های اعزامی کشور مان اضافه و در بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی قونیه حضور خواهند داشت.
۹ تیر ۱۴۰۱ ۱۳:۲۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.