هیئت داوران دو بخش سیزدهمین جشنواره فیلم های ورزشی معرفی شدند

هیئت داوران دو بخش سیزدهمین جشنواره فیلم های ورزشی معرفی شدند
هیئت داوران بخش موضوعی و بخش فیلنامه سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از روابط عمومی جشنواره، بر این اساس با حکم سیدمجتبی علوی دبیر و عبدالحمید احمدی رییس شورای سیاستگذاری جشنواره، اکبر محمدی (رییس اسبق کمیته جوانان فدراسیون فوتبال و مدیرعامل پیشین باشگاه پیکان)، فرشید طهماسبی (رئیس دانشکده علوم ورزشی دانشگاه شهید رجایی)،‌ کاوه احمدی (کارشناس فرهنگی و مدرس دانشگاه)، محمود عبدالهی (مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک) و میثم فضلعلی (مدیر گروه ورزش شبکه سوم سیما) به عنوان اعضای هیات داوران سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران در بخش موضوعی معرفی شدند.

معرفی داوران بخش فیلمنامه

همچنین دبیر جشنواره در احکام دیگری، محسن علی‌اکبری (تهیه‌کننده سینما)، جواد اردکانی (نویسنده و کارگردان) و مسعود نجفی (کارشناس رسانه و سینما) را به عنوان داوران بخش فیلمنامه منصوب کرد.

در این دوره جشنواره فیلم های ورزشی برای نخستین باردر فراخوان، دریافت طرح و فیلمنامه برای ساخت فیلم های ورزشی نیز طراحی و اجرایی شده است.

بیش از ۵۰۰ فیلم از ایران و ۶۸ کشور در بخش‌های مختلف به سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران ارسال شده است؛ داوران در بخش‌های مختلف این روزها مشغول بررسی آثار هستند و مراسم پایانی ۲۷ تیرماه ۱۴۰۱ در آکادمی ملی المپیک با حضور چهره های فرهنگی و ورزشی برگزار می شود.

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های ورزشی ایران با حمایت کمیته ملی المپیک و پارالمپیک، فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، وزارت ورزش و جوانان، سازمان صدا و سیما و سازمان سینمایی وزارت ارشاد در بخش خصوصی و به همت موسسه فرهنگی هنری خانه هنر المپیک برگزار می‌شود.
۸ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۴۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.