اظهارنظر دو کشتی گیر مدال آور المپیک توکیو در مورد کمپ تیم های ملی

اظهارنظر دو کشتی گیر مدال آور المپیک توکیو در مورد کمپ تیم های ملی
حسن یزدانی و محمدرضا گرایی دو مدال آور المپیک توکیو نظر خود را در مورد کمپ تیم های ملی اعلام کردند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون کشتی، کمپ تیم های ملی کشتی، شامل خانه های کشتی شهید ابراهیم هادی، شهید مصطفی صدرزاده و محوطه ی بیرونی آن که مجهز به پیست دومیدانی (تارتان) دارای فضای سبز اختصاصی برای کشتی گیران ملی پوش است بنام شهید سهپبد حاج قاسم سلیمانی نامگذاری شد و روز 17 شهریورماه نیز توسط دکتر حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان به افتتاح رسید.

یزدانی: فضایی مهیا شد تا کشتی گیران در آرامش کامل تمرین کنند

حسن یزدانی دارنده مدال نقره کشتی آزاد المپیک توکیو در مورد این کمپ گفت: به نظر من این کمپ از نظر امکانات بسیار عالی است.

وی ادامه داد: پیست دومیدانی استاندارد نیز برای راحتی کار ملی پوشان در این کمپ احداث و فضای سبز و اقامتی بهتری نیز در نظر گرفته شده تا کشتی گیران در آرامش کامل به تمرینات خود بپردازند.

وی تصریح کرد: البته قرار است که در این کمپ  استخر و رستوران هم احداث شود و شرایط آن روز به روز بهتر شود.

یزدانی اظهار داشت: به نظر من باید نمونه ی این کمپ ها در شهرهای دیگر هم باشد چراکه در روحیه ورزشکاران تأثیر بسزایی دارد. البته اینکار نیاز به همت مسئولان و حمایت وزارت ورزش و جوانان دارد و رئیس فدراسیون نیز تمام تلاش خود را برای محقق شدن آن به کار خواهد بست.

دارنده مدال های طلای المپیک و جهان در مورد حضورش در رقابت های جهانی نروژ گفت: مطمئنم که با دعای خیر مردم بهترین کشتی را در این مسابقات خواهم گرفت.

 

گرایی: چنین امکاناتی در نهایت باعث افتخارآفرینی ورزشکاران می شود

محمدرضا گرایی دارنده مدال طلای کشتی فرنگی در المپیک توکیو نیز در مورد این کمپ گفت: این کمپ افتتاح شد تا ما بعنوان ورزشکار بتوانیم در خانه های کشتی بدون دغدغه تمرینات خود را دنبال کنیم و در نهایت پرچم مقدس کشورمان را در میادین بزرگ به اهتزاز دربیاوریم.

وی ادامه داد: البته کشتی نیازش بیشتر از این ها است چراکه بیشتر مدال های کاروان ورزشی ایران در المپیک ها و بازی های آسیایی را کشتی می گیرد و هرچه بیشتر به این رشته توجه شود، نتایج درخشان تری حاصل خواهد شد. امیدوارم که دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان با حمایت کامل خود، دغدغه های کشتی را کمتر کند تا بتوانید در پاریس باز هم مانند همیشه افتخارآفرین باشیم.

نماینده وزن 67 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت های جهانی نروژ در مورد این مسابقات گفت: شرایطم خوب است، تازه اول راه هستم و انگیزه لازم را برای موفقیت دارم.

۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۳۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.