جهت حضور در مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک:دعوت شدگان به تیم ملی پاراتکواندو بانوان تست دادند

جهت حضور در مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک:دعوت شدگان به تیم ملی پاراتکواندو بانوان تست دادند
صبح امروز ورزشکاران دعوت شده به نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی پاراتکواندو بانوان در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک، پس از برگزاری جلسه ای که با حضور مسئولین فدراسیون تکواندو و رئیس انجمن پاراتکواندو در خصوص آغاز تمرینات آمده سازی تیم ملی پاراتکواندو بانوان برگزار شد، تمرینات این تیم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از 18 بهمن ماه در مرکز جهانی فدراسیون تکواندو آغاز شد.
رایحه شهاب و فاطمه دودانگه دعوت شدگان به این اردو هستند که صبح امروز و در حضور کادرفنی و سرپرستی این تیم در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
تست شاخص توده بدن، آزمون یویو VO2MAX ، تست سرعت 20 یارد، آزمون توان بی هوازی لاکتیک، تست پرش ارتفاع، تست چابکی، تست انعطاف پذیری و عکس العمل دیداری عناوین آزمون هایی بود که توسط کارشناسان مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک از این ورزشکاران گرفته شد.
هدایت تیم ملی پاراتکواندو در اردوهای این تیم بر عهده عاطفه کشاورز به عنوان سرمربی و الهه مهربانی به عنوان مربی را می باشد.
مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک، قهرمانی آسیا و بازی‌های پارآسیایی مهمترین رویدادهایی هستند که تیم ملی پاراتکواندو بانوان در این مسابقات حضور خواهند یافت.
شایان ذکر است پس از مسابقات انتخابی پاراتکواندو بانوان که در تاریخ 4 اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد، هوگوپوشان جدیدی نیز به اردوهای آمده سازی این تیم افزوده خواهند شد.
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.