به منظور نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی؛۲۵ هزار بازرسی از باشگاه های ورزشی سراسر کشور انجام شد

به منظور نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی؛۲۵ هزار بازرسی از باشگاه های ورزشی سراسر کشور انجام شد
دکتر سید اشکان اردیبهشت دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی روند نظارت این فدراسیون بر باشگاه ها و اماکن ورزشی سراسر کشور را در زمان پاندمی کرونا تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از  پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر اردیبهشت، در خصوص بازرسی از باشگاه های ورزشی به منظور اطمینان از رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان کرونا گفت: با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های ورزشی و به منظور قطع زنجیره انتقال کرونا کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی فدراسیون پزشکی ورزشی بر باشگاه‌های ورزشی نظارت دارد.
وی در خصوص آمار این بازرسی ها اعلام کرد: در حال حاضر تعداد ۷۲۰ ناظر استانی در هیات های پزشکی ورزشی سراسر کشور فعالیت می‌کنند. در بازرسی ها سرفصل های مختلف به ویژه بحث رعایت پروتکل‌ها مد نظر است که توسط ناظران رصد می شود که به صورت بازرسی‌های اولیه، ثانویه و ادواری این مهم را عملیاتی می کنند.
دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی خاطرنشان کرد: در این راستا از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۲۵ هزار بار از باشگاه ها و اماکن ورزشی سراسر کشور بازرسی به عمل آمده است.
طبق گفته دکتر اردیبهشت، سامانه ای تحت عنوان سامانه نظارت بر باشگاه ها به منظور رسیدگی به شکایات مردمی در پایگاه خبری فدراسیون پزشکی ورزشی به نشانی www.ifsm.ir وجود دارد که تاکنون ۶۵۰ مورد شکایت مردمی در این سامانه ثبت شده و به آنها رسیدگی می شود.
 
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۸:۲۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.