بازدید دکتر صالحی امیری از اردو تیم ملی اسکواش جوانان

بازدید دکتر صالحی امیری از اردو تیم ملی اسکواش جوانان
دکتر سید رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی جوانان اسکواش ایران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛  دکتر صالحی امیری به همراه برخی پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و سید محسن میر سرپرست موزه ملی ورزش و مشاور رئیس کمیته ملی المپیک صبح امروز (شنبه 4 بهمن) با حضور در محل اردوی تیم های ملی مجموعه ورزشی انقلاب،  از این اردو بازدید کردند و با بازیکنان و کادرفنی به گفت و گو پرداخت.
صالحی امیری در این نشست ابتدا به صحبت های بازیکنان و کادرفنی گوش داد و از آنها خواست تا نیاز های خود را با وی در میان بگذارند.
در ادامه بازیکنان در این دیدار صمیمی از کمبود تجهیزات و سایر مشکلات خود سخن گفتند که رییس کمیته ملی المپیک مثل همیشه از حمایت خود از اسکواش گفت و اعلام کرد تمام خواسته های آنها برآورده خواهد شد.
همچنین دکتر صالحی امیری در این دیدار اعلام کرد که اسکواش بازان  در سال 1400 بدون نگرانی در مسابقات مهم بین المللی  شرکت کنند و دیگر دغدغه تجهیزات هم نداشته باشند.

 

مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش نیز در این نشست ضمن تشکر از حمایت های همیشگی صالحی امیری اعلام کرد حضور او در اردو تیم ملی  ضمن اینکه قوت قلبی برای من مسول است ، انگیزه زیادی را در بین بازیکنان ایجاد خواهد کرد.
وی همچنین ضمن قدردانی از مساعدت های رییس کمیته ملی المپیک اعلام کرد قطعا با حمایت های او شاهد پیشرفت بیشتر اسکواش ایران خواهیم بود و این بازدید از نظر فدراسیون جهانی این رسته دور نخواهد ماند که در روزهای پیش رو بازخور این بازدید را شاهد خواهیم بود.

۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.