نشست تخصصی ستاد بازیهای 2020 با مسئولین فدراسیونهای ژیمناستیک ، بسکتبال و تیراندازی برگزار شد

نشست تخصصی ستاد بازیهای 2020 با مسئولین فدراسیونهای ژیمناستیک ، بسکتبال و تیراندازی برگزار شد
در ادامه نشست های تخصصی ستاد بازیهای المپیک 2020 ، نشست با مسئولین فدراسیونهای ژیمناستیک ، بسکتبال و تیراندازی برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛ در بخش نخست این نشست تخصصی  که ظهر امروز  با حضور دکتر نصراله سجادی ، سرپرست کاروان ایران ، علی رغبتی ،علیرضا رحیمی، پیمان فخزی، محسن رضوانی ، فرید فتاحیان و رئیس فدراسیون ژیمناستیک دکتر زهرا اینچه درگاهی  به همراه دبیر فدراسیون  برگزار شد ، در ابتدا گزارشی از برنامه های  فدراسیون  جهت حضور در رقابت های کسب سهمیه المپک ارائه گردید و پیرو دیداری که رئیس کمیته ملی المپیک در روز گذشته از این فدراسیون داشتند حمایت های لازم جهت حضور در این رقابت ها که به میزبانی قطر و اذربایجان برگزار می گردد ، صورت خواهد گرفت .
 
دربخش بعدی مسئولین ستاد بازیهای المپیک 2020 نشست خود را با مسئولین فدراسیون بسکتبال و با حضور  رامین طباطبایی رئیس ، سرمربی تیم ملی مهران شاهین طبع و شبنم کلاهی  دبیر فدراسیون ادامه دادند . در این نشست مسئولین فدراسیون برنامه های خود را برای آماده سازی تیم ملی وحضور موفق در بازیهای المپیک 2020و همچنین حضور دررقابت های  کاپ آسیا ارائه نمودند. 

بسکت

  . 
در ادامه ، نشست تخصصی اعضای ستاد بازیهای 2020 با رئیس و سرمربیان تیم ملی تیراندازی برگزار شد ؛ در ابتدا این نشست  گزارشی از برنامه های فدراسیون در راستای آماده سازی ملی پوشانی که موفق به کسب سهمیه المپیک شدند ارائه گردید ، مسئولین فدراسیون با توجه به رکوردهای اخیر تیراندازان کشورمان  در هر دو رشته تفنگ و تپانچه ابراز امیدواری کردند که بتوانند نتایج خوبی در بازیهای المپیک 2020 به ثبت برسانند . .
 
 
تیر
۲۲ دی ۱۳۹۹ ۱۶:۵۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.