توسط بخش توسعه ارزش های المپیک آکادمی ملی المپیک برگزار شد:کارگاه آموزشی ویژه فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی

توسط بخش توسعه ارزش های المپیک آکادمی ملی المپیک برگزار شد:کارگاه آموزشی ویژه فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی

آکادمی ملی المپیک پیرو برنامه های توسعه ارزش های المپیک میان جامعه ورزش کشور، پس از درخواست فدراسیون کونگ فو هنرهای رزمی کارگاه آموزشی را ویژه این فدراسیون برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک، پیرو درخواست فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی، بخش توسعه ارزش های آکادمی ملی المپیک (OVEP) کارگاه آموزشی غیرحضوری را با موضوع آشنایی با ساختار و ارزش های المپیک ویژه مربیان و ورزشکاران فدراسیون مذکور برگزار کرد.
خانم ناهید کریمی مدیر پژوهش و مسئول توسعه ارزش ها در آکادمی ملی المپیک و آقای دکتر جمشید جلیلوند، از فارغ التحصیلان دوره های تخصصی ارزش های المپیک آکادمی و استاد دانشگاه فرهنگیان مدرسان این دوره را تشکیل دادند که با طرح مباحث تئوری، نمایش فیلم و پرسش و پاسخ کارگاه مذکور را هدایت کردند.
بخش توسعه ارزش های المپیک آکادمی ملی المپیک تلاش می کند ضمن توسعه برنامه های این بخش در میان جامعه ورزش، معلمان، دانشجویان و دانش آموزان، برنامه های ویژه ای نیز برای متقاضیان و علاقمندان به این مبحث داشته باشد.
شایان ذکر است امکانات نرم افزاری و سخت افزاری لازم برای برگزاری این کارگاه غیرحضوری بر عهده فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی بود.

۹ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۳۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.