انتصاب مدیر اجرایی خلاقیت برای ساده سازی توکیو2020

انتصاب مدیر اجرایی خلاقیت برای ساده سازی توکیو2020

هیروشی ساساکی بعنوان مدیر جدید خلاقیت اجرایی بمنظور پیاده سازی برنامه های مرتبط با ساده سازی بازی های المپیک منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک  و به نقل از کیودونیوز، توکیو 2020 جزئیات تیم خلاق جدیدCreative Team را که برنامه ها را برای مراسم در بازیهای معوق سال آینده ارائه می دهد؛ اعلام کرد.
 با توجه به تعویق بازی ها به دلیل پاندمی کرونا، مقرر است مراسم "ساده تر و محدودتر Simpler and more Restrained" برگزار شوند. بهمین منظور، توکیو 2020 یک تیم برنامه ریزی هفت نفره را معلق و هیروشی ساساکی را به سمت مدیر خلاقیت اجرایی منصوب کرد.توکیو2020 ابراز امیدواری کرده استکه این جابجایی در بدنه اجرایی و مدیریتی به کمیته برگزاری اجازه دهد تا در زمان محدود و موجود با سرعت و کارآیی بیشتری برای مراسم افتتاحیه و اختتامیه آماده شود.
ساساکی با اعلام برخی از برنامه های خود برای تشریفات و مراسم توکیو2020 خاطرنشان ساخت: "می خواهم نوعی پیشرفت یا امید به آینده را ابراز کنم. این فرصتی برای تغییر تصویر متورم از مراسم المپیک به عنوان نمایش های پر زرق و برق است". ساساکی 66 ساله، صاحب یک آژانس تبلیغاتی و پیش از این مدیر خلاق بازیهای پارالمپیک بوده است.
وی مسئول مراسم تحویل پرچم در بازی های المپیک 2016 ریو بود که در آن نخست وزیر سابق ژاپن ، شینیزو آبه، با لباس سوپر ماریو حضور یافته بود.نومورا مانسای، مدیر قبلی خلاقیت اجرایی که در جولای 2018 منصوب گردیده بود، اکنون به عنوان مشاور توکیو 2020 حضور خواهد داشت.

۸ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۳۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.