کمانداران ایران از المپیک ریو بازماندند

کمانداران ایران از المپیک ریو بازماندند
کمانداران ریکرو ایران در بخش انفرادی مسابقات کسب سهمیه المپیک حذف شدند.

به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، در ادامه رقابت‌های جام جهانی تیراندازی با کمان که در ترکیه در حال برگزاری است، در رقابت‌های کسب سهمیه المپیک دیروز 3 ملی‌پوش کشورمان به میدان رفتند.
این رقابت‌های امروز در بخش انفرادی ریکرو مردان پیگیری شد. میلاد وزیری، کیوان ریاضی مهر و صادق اشرفی نمایندگان کشورمان برای کسب سهمیه المپیک رقابت کردند.
میلاد وزیری در دیدار نخست حریفی از عراق را از پیش رو برداشت. وی در دیدار با حریفی از لوکزامبورگ با نتیجه 6 بر 4 پیروز شد و گام به دور سوم گذاشت. وزیری در این مرحله در دیدار با کماندار سوئدی 7 بر 3 پیروز شد. در مرحله چهارم نماینده ریکرو کشورمان با حریف سوئیسی رقابت کرد و با نتیجه 6 بر 4 باخت و حذف شد.
صادق اشرفی در رقابت نخست مقابل کمانداری از نروژ پیروز شد و در دور دوم مقابل حریفی از رومانی به میدان رفت و با نتیجه 6 بر 4 پیروز شد. اشرفی در دور سوم با حریفی از روسیه دیدار کرد و با نتیجه 6 بر 4 به برتری رسید. کماندار کشورمان در مرحله چهارم به مصاف نماینده بلاروس رفت و 6 بر 5 باخت.
کیوان ریاضی‌مهر هم در مرحله اول با کمانداری از سوئد رقابت کرد و پیروز شد. وی در دور دوم با حریفی از گرجستان رقابت کرد، با نتیجه 6 بر 2 باخت و حذف شد.
 

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.