تورنمنت تیراندازی فرانسه – تپانچه بادی بانوان/ گلنوش سبقت الهی در جایگاه نهم قرار گرفت/ نشانه گیری سه بانوی تفنگدار کشورمان در سه وضعیت

تورنمنت تیراندازی فرانسه – تپانچه بادی بانوان/ گلنوش سبقت الهی در جایگاه نهم قرار گرفت/ نشانه گیری سه بانوی تفنگدار کشورمان در سه وضعیت
دومین روز این رقابتها عصر دیروز با برگزاری رشته تپانچه بادی بانوان به پایان رسید که در نهایت گلنوش سبقت الهی در جایگاه نهم ایستاد.

به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، با پایان گرفتن این رقابتها در دومین روز خود تنها نماینده تپانچه زن کشورمان گلنوش سبقت‌الهی با کسب امتیاز ۳۷۲ نتوانست به فینال راه یابد و با قرار گرفتن در جایگاه نهم به کار خود پایان داد.
یاد آور می شود که امروز در تپانچه بادی بانوان و تفنگ بادی مردان دوباره این رقابتها تکرار خواهد شد و همچنین در رشته سه وضعیت بانوان سه تفنگدار کشورمان در خط آتش به رقابت با حریفان المپیکی خود می پردازند.
تورنمنت بین‌المللی فرانسه هر ۴ سال یک بار با حضور همه المپین‌ها و در فاصله نزدیک به المپیک برگزار می‌شود. ملی‌پوشان کشورمان قرار است علاوه بر حضور در این تورنمنت، اردوی تدارکاتی نیز در هانوفر داشته باشند.
 

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.