با حضور رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک؛مراسم افتتاحیه و توزیع مدال رقابت های بین المللی وزنه برداری جام فجر برگزار شد

با حضور رئیس و دبیرکل کمیته ملی المپیک؛مراسم افتتاحیه و توزیع مدال رقابت های بین المللی وزنه برداری جام فجر برگزار شد
مراسم افتتاحیه و توزیع مدال در اولین روز از رقابت های وزنه برداری کسب سهمیه المپیک ریو با حضور مسئولین کمیته ملی المپیک و رئیس فدراسیون جهانی در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛ کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته و آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری با حضور در تالار وزنه برداری مجموعه ورزشی آزادی در مراسم افتتاحیه این رقابت ها و همچنین مراسم توزیع مدال  آن که با رکورد شکنی کیانوش رستمی همراه بود شرکت کردند .

کیومرث هاشمی در جریان این مراسم ضمن ابراز خرسندی ازمیزبانی ایران  برای رقابت های کسب سهمیه بزرگترین رویداد ورزشی دنیا – بازیهای المپیک – و همچنین رکورد شکنی قهرمان وزنه برداری کشورمان در اولین روز از این رقابت ها اظهار داشت : پهلوانان ما همواره در لحظات حساس  با افتخار آفرینی خود، مردم عزیزمان را خوشحال وسرافراز کرده اند .امروز نیز کیانوش رستمی با این رکورد شکنی ما را به آینده درخشان این  رشته و کسب نتایج در خور کاروان ایران در بازیهای المپیک امیدوار کرد.

لازم به توضیح است: رقابت های گزینشی سهمیه المپیک " جام فجر " به میزبانی کشورمان با حضور رئیس فدراسیون جهانی  از امروز آغاز و تا 14 خردادماه ادامه خواهد داشت .

۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ۲۲:۲۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.