/به منظور حضور در اولین دوره بازیهای آسیایی نوجوانان – سنگاپور/ سومین مرحله مسابقات انتخابی دو و میدانی برگزار می شود

/به منظور حضور در اولین دوره بازیهای آسیایی نوجوانان – سنگاپور/ سومین مرحله مسابقات انتخابی دو و میدانی برگزار می شود
سومین مرحله مسابقات انتخابی دو و میدانی تیم ملی اعزامی کشورمان به اولین دوره بازیهای آسیایی نوجوانان سنگاپور هفته آینده در تهران برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ 18 دونده منتخب کشورمان به منظور حضور در اولین دوره بازیهای آسیایی نوجوانان از بیستم اردیبهشت ماه جاری در اردوی 4 روزه تهران حضور خواهند یافت تا در مسابقات جایزه بزرگ که سومین مرحله مسابقات انتخابی نیز محسوب می شود شرکت نمایند.
بر اساس این گزارش، مسابقات انتخابی بانوان در روز بیست و سوم ماه جاری در مجموعه ورزشی آزادی و مسابقات مردان نیز در روز بیست و یکم ماه جاری در مجموعه ورزشی شهید شیرودی برگزار خواهد شد. 


گفتنی است، اولین مرحله مسابقات انتخابی تیم ملی دو و میدانی کشورمان فروردین ماه سال جاری در تهران و دومین مرحله آن هفته گذشته به طور همزمان در تهران و یزد برگزار شد و در نهایت 18 نفر به این مرحله راه یافتند.

معصومه خادمی، زهرا رئیسی، مهسا کارگر، فرزانه فصیحی، مه لقا خانباشی، نازنین گل محمدی، جواهر زمانی، مژگان پاکدل، حسن تفتیان، محمدرضا حسن زاده، مهرداد مغولی، مهدی کارگر نژاد، امیر بیرانوند، مصطفی اونق، علی شیریان، محمد محمدپور، اسماعیل کمی، سید رضا کاشف نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی اعزامی کشورمان به این دوره از مسابقات می باشند.

۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۱:۱۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.