نوجوانان خود را با یک کلیک به المپیک 2010 سنگاپور ببرید

نوجوانان خود را با یک کلیک به المپیک 2010 سنگاپور  ببرید
وب سایت بازیهای المپیک نوجوانان سنگاپور 2010(www.singapore2010.sg) به روز شده و منعکس کننده اطلاعات و وضعیت میزبان این رقابت ها یعنی سنگاپور می باشد.

 به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در این وب سایت جدید زمان بارگذاری سریعتر وسهولت اشتراک اطلاعات از طریق تکنولوژیهایی مانند del.ici.ous و digg.com  برای کاربران فراهم شده است.

یکی از مهیج ترین موارد جدید در این وب سایت ایجاد سایت ارتباطی نوجوانان به نام  WhyOhGee است که این اسم از لیست پیشنهادات 80 نفر از نوجوانان انتخاب شده است که W_O_G  مخفف بازیهای المپیک نوجوانان است وعلاقه مندان نوجوان می توانند ضمن رجوع به  آن اطلاعات مورد نظر خود را دریافت و یا از چگونگی برگزاری بازی ها با خبر شوند.

این سایت نوجوانان سراسر دنیا را از طریق رسانه دیجیتالی به هم مرتبط می سازد و هدف آن حضور نوجوانان در سنگاپور 2010 می باشد و جدید ترین اطلاعات مسابقات را به همراه داستانهایی از شخصیتهای ورزشی در اختیار نوجوانان قرار می دهد.

شایان ذکر است،نخستین دوره رقابت های المپیک نوجوانان جهان طی روز های 24 مرداد ماه تا سوم شهریور ماه سال آینده در سنگاپور برگزار می شود.

 

 

۵ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۴:۳۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.