به منظور درخشش در المپیک لندن؛ آغاز تمرینات ملی پوشان دوچرخه سوار از امروز در پیست آزادی

به منظور درخشش در المپیک لندن؛ آغاز تمرینات ملی پوشان دوچرخه سوار از امروز در پیست آزادی
اردوی آماده سازی تیم ملی دوچرخه سواری به منظور حضور موفق در مسابقات المپیک 2012 لندن، از امروز در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون دوچرخه سواری؛ اردوی آماده سازی تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان به حضور موفق در مسابقات المپیک  2012 لندن از امروز چهارشنبه چهاردهم تیرماه به مدت 12 روز در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

علیرضا حقی و مهدی علمائی از استان البرز، بهنام خلیلی خسروشاهی و حسین علیزاده از استان آذربایجان شرقی، عباس سعیدی تنها، بهنام ملکی و مهدی سهرابی از استان زنجان، آروین معظمی گودرزی از استان لرستان، امیر زرگری و حسین عسگری از استان مرکزی، حامد جنت و حسین ناطقی از استان اصفهان، علی خادمی از استان کرمان، بهنام آرین از استان همدان و محمد رجبلو از استان تهران) نفرات دعوت شده به این دوره از اردوی تیم ملی دوچرخه سواری هستند.

طبق آخرین رنکینگ اعلام شده توسط اتحادیه جهانی دوچرخه سواری (UCI) در سال 2011، ایران در سطح قاره آسیا، در هر سه رده بندی انفرادی، باشگاهی و ملی رده نخست را به خود اختصاص داد که بر اساس این رده بندی، سه سهمیه دوچرخه سواری ایران در رقابتهای المیپک 2012 لندن در مواد جاده تثبیت شد.

سی امین دوره رقابتهای المپیک از تاریخ 3 الی 21 مرداد ماه سال جاری در 26 رشته ورزشی به میزبانی کشور انگلستان و در شهر لندن برگزار خواهد شد.

رقابتهای دوچرخه سواری این دوره از مسابقات المپیک در دو بخش پیست و جاده از تاریخ 6 الی 16 مردادماه سال 1391 برگزار می گردد که با توجه به کسب سه سهمیه این رقابتها در بخش جاده، رکابزنان کشورمان در تاریخ 6 الی 7 مرداد ماه سال جاری در ماده استقامت جاده به مسافت 250 کیلومتر و در مسیر The mall و در تاریخ 10 مرداد ماه در ماده تایم تریل انفرادی به مسافت 44 کیلومتر و در مسیر " Hampton Court Palace- Hampton Court Road "با نمایندگان کشورهای دیگر به رقابت خواهند پرداخت.

۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.