ناظر فدراسیون جهانی سوارکاری: ایران میزبان خوبی برای مسابقات بود

ناظر فدراسیون جهانی سوارکاری: ایران میزبان خوبی برای مسابقات بود

ناظر فدراسیون جهانی سوارکاری با مطلوب خواندن شرایط برگزاری مسابقات در نوروزآباد گفت: مسابقات منطبق با استانداردهای فدراسیون جهانی درحال برگزاری است ضمن اینکه سوارکاران ایرانی تا اینجای مسابقات خوب عمل کرده اند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون سوارکاری، خالد خطیب در حاشیه مسابقات جهانی FEI CHALLENGE افزود : اولین بار است که به ایران سفر کرده ام، از زمان حضورم تمام شرایط فنی مسابقات را بررسی کردم به جرات می توانم بگویم که شرایط خیلی عالی است و تمام موارد منطبق بر استانداردهای جهانی برای این مسابقات اعمال شده است.
خالد خطیب با تاکید بر اینکه سوارکاران ایرانی نسبت به سوارکاران سایر کشورها قابلیت بیشتری و تا به اینجای مسابقات خوب عمل کرده اند، اظهار داشت: در سایر کشورها حدو 16 سوارکار هستند که با ارتفاع موانع130 سانتیمتر مسابقه می دهند ولی در ایران حدود 39 سوارکار در این مانع شرکت کردند که در نوع خود بی نظیر است.
وی با تاکید بر اینکه اسب های خوبی در ایران وجود دارد، افزود: می توانم به جرات بگویم که خط خونی خوبی اسب های ایرانی دارند و واقعا سوارکاران ایرانی حرفی برای گفتن در سطح جهان و اوراسیا دارند و مطمئنا در فینال این دوره از مسابقات شاهد حضور تعداد زیادی از سوارکارانم ایرانی خواهیم بود.
ناظرفدراسیون جهانی سوارکاری تصریح کرد: ایران تا اینجای مسابقات میزبان خوبی بوده و شرایط میزبانی همه موارد ساماندهی شده بود و مسیر کاملا مطابق قوانین فدراسیون جهانی طراحی شده ضمن اینکه پیش از برگزاری مسابقات چک دامپزشکی به خوبی انجام شد ،می توانم بگویم که تمام موارد فنی مورد تایید است.
وی متذکر شد: سوارکاران ایرانی در سطح جهان و اوراسیا حرف های زیادی برای گفتن دارند و مطمئنا در فینال این دوره از مسابقات شاهد حضور تعداد زیادی از سوارکاران ایرانی خواهیم بود.
وی در پایان سخنانش در خصوص اسبهای ایرانی بیان کرد :به جرات می توانم بگویم اسب های ایرانی خط خونی خوبی دارند و بسیار خوشحالم که شاهد توجه فدراسیون سوارکاری به اسبهای اصیل ایرانی هستم.

۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۱:۳۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.