بازیهای کشورهای اسلامی-قونیه؛ وزیر ورزش و جوانان: وظیفه داشتیم با کیفیت در مسابقات کشورهای اسلامی شرکت کنیم

بازیهای کشورهای اسلامی-قونیه؛ وزیر ورزش و جوانان: وظیفه داشتیم با کیفیت در مسابقات کشورهای اسلامی شرکت کنیم
دکتر سید حمید سجادی با قدردانی از میزبانی ترکیه از بازیهای کشورهای اسلامی گفت: ایران وظیفه خود می‌دانست که با کیفیت کامل در این بازی‌ها حاضر شود.
به گزارش  روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سید حمید سجادی در مصاحبه با یکی از شبکه‌های تلویزیونی ترکیه با اشاره به برگزاری مسابقات کشورهای اسلامی در قونیه در گفت: باعث خوشحالی جهان اسلام است که این دوره از رقابت‌ها در کشور ترکیه در حال برگزاری است و  کشور جمهوری اسلامی ایران  بعنوان یک کشور مسلمان وظیفه خود دانست که با کیفیت کامل در کشور همسایه خود که سابقه فرهنگی، همکاری و دوستی دارد، حضور داشته باشد که امیدواریم این حضور بتواند به رونق رقابت‌ها کمک کند.
 
وزیر ورزش و جوانان افزود: از آنجاییکه ما کشورهای مسلمان باید پرچم مسابقات کشورهای اسلامی را بالا نگه داریم از حدود یک سال گذشته تمام تلاش خود را بر آن داشتیم که با ظرفیت خوبی در این رقابتها شرکت کنیم.
 
وی ضمن تبریک به غصاب اوغلو، وزیر ورزش و جوانان ترکیه در خصوص میزبانی شایسته رقابت های اسلامی بیان کرد: بخشی از مسابقات مربوط به معلولین بود که این کار میزبان را سخت‌تر میکرد، که خوشبختانه کشور ترکیه به خوبی مدیریت کرد.
 
وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از کشور میزبان بخصوص شهر قونیه به نیابت از کاروان جمهوری اسلامی ایران بیان کرد:  امیدوارم با بالا رفتن سن این رقابت‌ها، در دوره‌های بعدی نیز شاهد این چنین شکوه و عظمت فعالیت‌های فرهنگی در کنار فعالیت های ورزشی باشیم.
 
وی تاکید کرد: امیدوارم تعاملات ۲ کشور  در ورزش و سایر فعالیت‌ها توسعه یابد و وظیفه خود میدانم  از طرف رئیس  جمهور محترم ایران از رئیس جمهور محترم ترکیه بابت دعوت رسمی ایشان قدردانی کنم. ایشان بدلیل مشغله کاری نتوانستند در این مسابقات حاضر شوند و بنده را مامور کردند که به نیابت از خودشان در این دوره از مسابقات کشورهای اسلامی حضور داشته باشم.
۲۴ اَمرداد ۱۴۰۱ ۱۹:۵۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.