“ساباتینو آراکو” برای یک دوره دیگر به عنوان رییس فدراسیون جهانی اسکیت انتخاب شد

“ساباتینو آراکو” برای یک دوره دیگر به عنوان رییس فدراسیون جهانی اسکیت انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون اسکیت، انتخابات فدراسیون جهانی اسکیت در حالی برگزار شد که تنها “ساباتینو آراکو” ایتالیایی تنها داوطلب ریاست این فدراسیون بود و برای یک دوره دیگر به این عنوان دست یافت و “کارن دویل” از استرالیا هم به عنوان نایب رییس فدراسیون جهانی اسکیت انتحاب شدند.

در این انتخابات ۷۰ عضو به صورت حضوری و ۳۴ عضو به صورت آنلاین شرکت کردند که رامین عتیقه چی دبیر کل فدراسیون اسکیت ایران به عنوان نماینده کشورمان در این انتخابات به صورت آنلاین حضور داشت.

این برای اولین بار است که پس از تغییرات اساسنامه فدراسیون جهانی اسکیت که در کنگره قبلی و در بارسلونا به تصویب رسید، تمامی نمایندگان قاره ای انتخاب می شوند.

در پایان این انتخابات، “ناتانائل کوتی” از بنین و “هلن ایلو” از نیجریه به عنوان رییس و نایب رییس قاره آفریقا، “آلبرتو هررا آیالا” از کلمبیا و “ماریسول کاسترو” از اکوادور به عنوان رییس و نایب رییس قاره آمریکا، “کای یانگ جانگ” از چین و “کیم یونگ سون” از کره به عنوان رییس و نایب رییس قاره آسیا و “لوئیس سنیکا” از پرتقال و “ایرملین اوتن” از آلمان به عنوان رییس و نایب رییس قاره اروپا انتخاب شدند.

۷ آذر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.