در کمتر از 20 روز مانده تا رقابت های جهانی؛ تمرین شبیه سازی مسابقه در دستور کار آزادکاران اردونشین

در کمتر از 20 روز مانده تا رقابت های جهانی؛ تمرین شبیه سازی مسابقه در دستور کار آزادکاران اردونشین
تمرینات تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت های جهانی، به روزهای آخر خود نزدیک می شود.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون کشتی، آخرین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت های جهانی نروژ در خانه کشتی شهید مصطفی صدرزاده در حال پیگیری است.

نفرات حاضر در اردو با صلاحدید کادر فنی امروز استراحت می کنند و صبح فردا در تمرین مرور فن هدفمند شرکت می کنند. آزادکاران عصر فردا استراحت می کنند تا خود را برای برنامه ی ویژه ی کادر فنی که روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هفته جاری انجام می شود آماده کنند.

بر این اساس روز چهارشنبه صبح و بعد از ظهر تمرین کشتی در حالت شبیه سازی حضور در مسابقات برگزار می شود، نفرات حاضر در اردو صبح پنج شنبه استراحت می کنند و عصر پنج شنبه نیز ادامه تمرین کشتی در حالت شبیه سازی مسابقه به انجام می رسد.

علیرضا سرلک، یونس امامی و مجتبی گلیج با نظر کادر فنی به خاطر مصدومیت های جزئی تمرینات کنترل شده را برگزار می کنند تا خود را برای برگزاری تمرین شبیه سازی مسابقه آماده کنند.

تمرینات پرفشار ملی پوشان در این چند روز ادامه خواهد داشت و در روزهای پایانی اردو به تدریج از فشار تمرینات کاسته تا ملی پوشان مهیای حضور در رقابت های جهانی نروژ شوند.

با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا و اهمیت حفظ سلامت ورزشکاران این اردو تا اعزام به رقابت های جهانی ادامه خواهد داشت و با صلاحدید کادر فنی، استراحت اردویی برای ملی پوشان درنظر گرفته شده است.


۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.