با حضور هیات رئیسه فدراسیون تنیس برگزار شد؛ هفتاد و نهمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک

با حضور هیات رئیسه فدراسیون تنیس برگزار شد؛ هفتاد و نهمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک
هفتاد و نهمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک ظهر امروز و با حضور اعضای هیات رئیسه فدراسیون تنیس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک ظهر امروز هفتاد و نهمین نشست خود را برگزار کردند و طی آن با میزبانی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون تنیس به بحث و بررسی پیرامون شرایط روز کاروان اعزامی ایران به المپیک 2020 توکیو و وضعیت فدراسیونهای المپیکی پرداختند.

 

دکتر کیکاووس سعیدی دبیر کل و سخنگوی کمیته در خصوص نشست امروز هیات اجرایی گفت: در ابتدای این نشست دکتر سید رضا صالحی امیری گزارش کاملی را از بازدید و حضور در فدراسیونهای مختلف طی هفته گذشته ارائه داد و مشکلات و درخواست فدراسیونهای مربوطه را به اطلاع اعضای هیات اجرایی رساند.

 

وی یادآور شد: در ادامه نشست آخرین وضعیت رشته های المپیکی و شرایط حاضر در اردوهای آماده سازی آنان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اعضا به بحث و تبادل نظر پیرامون این موضوع پرداختند.

 

سعیدی به حضور اعضای هیات رئیسه فدراسیون تنیس در این نشست اشاره کرد و گفت: طبق سیاست جدید هیات اجرایی مقرر شده تا در نشست های مختلف؛ اعضای هیات رئیسه فدراسیونها حضور یافته و ضمن ارائه گزارش به تشریح برنامه های پیش روی فدراسیون خود بپردازند که در همین راستا دکتر عزیزی بهمراه فرزین ضیا آذری دبیر و خانم دکتر مهرافزا منوچهری نایب رئیس فدراسیون و اعضای هیات رئیسه امروز در نشست هیات اجرایی حضور یافتند و گزارشات بسیار کاملی از فعالیتهای انجام شده و برنامه های سال آینده خود ارائه دادند.

 

وی ادامه داد: اعضای هیات اجرایی بعد از استماع گزارشات و صحبتهای دکتر عزیزی و همراهان از تلاشها و پیگیری های مثبت این فدراسیون در مدت استقرارشان در فدراسیون تقدیر و تشکر نمودند و اعلام داشتند که قطعا فدراسیون تنیس با این اعضا و پیپگیری های مربوطه می تواند روزهای خوش و موفقی را در پیش داشته باشد.

 

سخنگوی کمیته ملی المپیک در پایان گفت: آخرین بخش از نشست هیات اجرایی نیز به گزارش کمیسیون پزشکی کمیته ملی المپیک اختصاص داشت که طی آن دکتر ترکان با حضور در نشست، فعالیتهای این کمیسیون را طی سال گذشته و برنامه ای پیش بینی شده تا المپیک توکیو را برای حاضرین در نشست هیات اجرایی ارائه داد. برخی درخواستهای واصله از سوی فدراسیونها نیز در پایان نشست مورد بررسی و تصمیم گیری اعضا قرار گرفت.

 

در این نشست دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس، دکتر کیکاووس سعیدی دبیر کل ، خانم طاهریان و دکتر باقرزاده نواب رئیس، علیرضا رحیمی ، مجید شایسته، علی دادگر، سید عبدی افتخاری، غلامعلی محمد علیپور، مجید کیهانی ، محسن رضوانی، هادی ساعی حضور داشتند.
 
 
۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۶:۱۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.