درخشش ساواته ایران در فستیوال جهانی جوانان

درخشش ساواته ایران در فستیوال جهانی جوانان

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از روابط عمومی ساواته؛رییس فدراسیون بین‌المللی ساواته در ایمیلی خطاب به دکتر حمیدرضا حصارکی بنیانگذار، مدیرعامل و رییس هیات مدیره انجمن ساواته ایران، رییس کنفدراسیون ساواته آسیا و عضو هیات رییسه فدراسیون بین المللی ساواته ضمن تبریک درخشش ورزشکاران ساواته ایران در فستیوال جهانی آمادگی جسمانی جوانان، از راهیابی ۹ ساواتور ایران به مرحله نهایی این رقابت ها با عنوان UTS خبر داد.
نخستین دوره رویداد جهانی United Through Sport (اتحاد از طریق ورزش) تحت نظارت و تایید کمیته بین المللی المپیک و به صورت مجازی با حضور ورزشکاران برتر فدراسیونهای بین المللی مورد تایید IOC و اسپورت اکورد از جمله: ساواته، موی تای، کیک بوکسینگ واکو، کاراته، تکواندو، بوکس، جوجیتسو JJIF و ... در شرایطی برگزار می شود که مرحله نخست گزینش ورزشکاران هر فدراسیون بین المللی جهت معرفی به UTS و رقابت جهانی با ورزشکاران برگزیده سایر فدراسیونهای بین المللی برگزار شده است.
فدراسیون بین المللی ساواته FISav، ضمن تبریک راهیابی پر تعداد ساواتورهای ایران به مرحله نهایی مسابقات UTS، اسامی نفرات برگزیده را به این شرح اعلام کرد: سام یونسی، فاطمه ملکی، آرشام بهمنی، یگانه زارع، ساره زارع، علی نقاشیان، آیسا نعمتی مقدم، آیلار دنیادوست و مهدی آرامیان نژاد.
یادآور می شود وحید سنایی سرمربی شیرازی تیم های ملی جوانان و نوجوانان و مهناز امینی سرمربی تیم ملی ساواته بانوان مسئولیت آماده سازی نفرات برگزیده که بیشتر آنها از استان فارس هستند را برای شرکت در رقابت جهانی بر عهده دارند.

۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۱۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.