برگزاری نخستین نشست وبینار شورای داوران کاراته؛طباطبایی: عدالت باید سرلوحه کار داوران باشد

برگزاری نخستین نشست وبینار شورای داوران کاراته؛طباطبایی: عدالت باید سرلوحه کار داوران باشد

نخستین نشست شورای داوران با حضور سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته، وحید مومنی سرپرست دبیری، جواد سلیمی رئیس شورای داوران و موسی جعفری دبیر این شورا به صورت وبینار برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، پس از شیوع گسترده کوید ۱۹ اولین نشست شورای داوران با حضور رئیس و سرپرست دبیری فدراسیون، جواد سلیمی و موسی جعفری به همراه اعضای شورا به صورت وبینار برگزار گردید.
در این نشست سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته با تاکید بر رعایت بیش از پیش عدالت محوری در همه رویدادها از اعضا شورای داوران خواست عدالت که مهمترین رکن در مسیر رشد و توسعه هر رشته ای است را محور برنامه ریزی های آتی خود قرار دهند.
وی با قدردانی از زحمات جواد سلیمی در طی سال ها حضورش در شورای داوران گفت: سلیمی همواره در طی سالها حضورش در شورای داوران همانند یک سرباز برای سرافرازی کاراته در مجامع بین المللی تلاش نموده که جای تقدیر و تشکر ویژه از ایشان دارد و ماهمیشه باید قدر داشته هایمان را بدانیم.
رئیس فدراسیون کاراته در ادامه با اشاره به شرایط فعلی ناشی از شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: باید در شرایط فعلی با برنامه ریزی اصولی از طریق وبینار و سمینار های آنلاین و یا برگزاری کلاسهای آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی در مسیر کیفی سازی داوران گام برداشت.
طباطبایی همچنین با تاکید بر مهارت محوری در بخش داوری، اذعان داشت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل داوری باید ضمن قدر نهادن به شما داوران پیشکسوت که سرمایه های کاراته محسوب می شوید مهمترین اصل را مهارت محوری قرار داد تا بتوانیم با آموزش درست شرایط را برای رشد و پیشرفت داوران جوان در مجامع ملی و بین المللی فراهم کنیم.
در ادامه جواد سلیمی رئیس شورای داوران با قدردانی از اعضای شورا عنوان داشت: شیوع ویروس کرونا باعث شد فعالیت در عرصه داوری نیز محدود گردد اما این امر نباید مانع از پیشرفت و بروز بودن داوران باشد.
وی بر همین اساس از اعضای شورای داوران خواست علاوه بر مطالعه آخرین نسخه تغییرات داوری برای بروزرسانی اطلاعات خود نسبت به برگزاری دوره های داوری حتی به صورت وبینار ارتباط آموزشی خود با داوران تمامی استانها را قطع نکند.
در ادامه سلیمی آخرین تغییرات در آیین نامه شورای داوران را که نقطه نظرات ریاست محترم فدراسیون بود را در اختیار اعضای این شورا قرار داد تا پس از مطالعه، پیشنهاد و یا نظرات خود را تا یک هفته بصورت مکتوب به دبیر شورای داوران آقای موسی جعفری ارسال نمایند.
رئیس کمیته داوران همچنین اظهار داشت: در سال جدید و پس از ریشه کن شدن کرونا، به منظور همسان سازی داوران، با پیشنهاد مومنی سرپرست دبیری فدراسیون، کلاسهای آموزشی RA کومیته، JA کاتا و ممتاز تنها به صورت جامع سراسری برگزار خواهد شد.
سلیمی در پایان با قدردانی از سید حسن طباطبایی، گفت: مهمترین رکن در موفقیت یک مجموعه خصوصا در میدان بزرگی همچون کسب سهمیه المپیک حمایت و همدلی یک مجموعه است که طباطبایی توانست با درایت و مدیریت خوب خود ضمن فراهم آوردن جوی دوستانه موجب اتحاد بین تمامی ارکان فدراسیون شود و تیم ملی نیز با هدایت کادر فنی مجرب و توانمند ، بهره گیری از حمایت آحاد جامعه کاراته، زحمات مجموعه مدیریتی متشکل از مسئولان و همکارانشان در کلیه کمیته ها و کارمندان فدراسیون موفقیتی بی نظیر را رقم زنند که جا دارد بار دیگر این موفقیت را به جامعه کاراته تبریک عرض نمایم.
در پایان نشست مذکور که با حضور مجازی آقایان پرویز رستم مهربان ، رضا خادمیان ، اکبر دهقان ، آرام فدایی، سیروس یزدانی ، داوود روشنایی، اکبر خیری پور ، علیرضا کرمانی ، فرشاد منافنژاد ، صفر رحیمی و بانوان نسرین روستا زاده ، المیرا گوزل زاده ، هلن سپاهی ، آزاده عقیلی و مونا نبیلی برگزار گردید اعضای شورای داوران پیشنهادات و نظرات خود را پیرامون نحوه فعالیت در شرایط فعلی کشور بیان نمودند.

۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۳۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.