نخستین دوره بازیهای جهانی ساحلی_قطر؛فاطمه صادقی با نقره خود نخستین مدال ایران در بازیهای ساحلی را به نام خود کرد

نخستین دوره بازیهای جهانی ساحلی_قطر؛فاطمه صادقی با نقره خود نخستین مدال ایران در بازیهای ساحلی را به نام خود کرد

"فاطمه صادقی دستک" تنها کاتاروی بانوان کشورمان در نخستین دوره بازیهای جهانی ساحلی قطر، در مسابقه کاتای فینال این رقابتها با امتیاز  24.60  گردن آویز مدال نقره شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛فاطمه صادقی 19 ساله از کشورمان طی سه مرحله  مسابقه ضمن پشت سر گذاشتن تمامی رقبای خود با شایستگی توانست به فینال کاتای بانوان راه یابد.
 وی در مسابقه نهایی برابر " ساندرا سانچز" باتجربه 38 ساله  از کشور  اسپانیا قرار گرفت که در حال حاضر نفر اول رده‌بندی جهان بوده و دارنده عنوان قهرمانی جهان در سال 2018  می باشد و با 5 طلا و 2 نقره ای که در لیگ های  کاراته وان سال ۲۰۱۹   کسب کرده است یکی از شانسهای کاتای بانوان جهان در بازیهای المپیک  2020  برای قرار گرفتن بر روی سکو  قلمداد می شود.
فاطمه صادقی در مسابقه فینال با امتیاز   24.60  موفق به کسب مدال ارزشمند نقره این بازیها برای کاروان ورزشی کشورمان شد تا حریف قدرتمند و با تجربه اسپانیای وی با امتیاز   26.28 در رده نخست قرار گیرد.
فاطمه صادقی با نقره ارزشمند خود با 19 سال سن عنوان نخستین مدال آور کاروان و همچنین ورزش بانوان ایران در بازیهای جهانی ساحلی را به نام خود کرد.
فاطمه صادقی پیش از این در مسابقات قهرمانی جوانان2016 جهان( اندونزی) نقره ، مسابقات قهرمانی جوانان آسیا 2016 (اندونزی) نقره، مسابقات  قهرمانی آسیا 2017 (قزاقستان) در رده سنی امید طلا  و مسابقات قهرمانی آسیا 2019(ازبکستان) برنز کسب کرده بود.

۲۱ مهر ۱۳۹۸ ۱۷:۴۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.