رقبای قایقرانان کشورمان در قهرمانی جهان مشخص شدند

رقبای قایقرانان کشورمان در قهرمانی جهان مشخص شدند
با اعلام استارت لیست مسابقات آبهای آرام قهرمانی جهان انتخابی المپیک و پارالمپیک، رقبای قایقرانان کشورمان در این رقابت ها مشخص شدند.
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی ، مسابقات آبهای آرام قهرمانی جهان و انتخابی المپیک و پارالمپیک از ساعتی دیگر با حضور قایقرانانی از 100 کشور در شهر سگد مجارستان آغاز می شود. با اعلام استارت لیست مسابقات رقبای قایقرانان ایران در این رقابت ها مشخص شدند.
 
بر این اساس نمایندگان کشورمان در دور مقدماتی 12 ماده به مصاف رقبا می روند.
 
برنامه رقابت قایقرانان ایران در مسابقات آبهای آرام قهرمانی جهان:
 
چهارشنبه 30 مرداد
 
نوبت صبح:
 
اسلام جاهدی از ساعت 11:45 در کلاس KL2 مردان با نمایندگان هند، قزاقستان، انگلیس، نیوزلند، برزیل، مجارستان و آرژانتین رقابت می کند.
 
نادر عیوضی از ساعت 12:10 در کلاس KL3 مردان با حریفانی از چین، آمریکا، روسیه، انگلیس، مجارستان و کره مسابقه می دهد.
 
آرزو حکیمی و هدیه کاظمی از ساعت 12:35 در کایاک دونفره 200 متر بانوان با رقبایی از آمریکا، سنگاپور، آلمان، استرالیا، روسیه، بلاروس و ازبکستان رو به رو می شوند.
 
امین بوداغی از ساعت 13:37 در کایاک یکنفره 500 متر مردان با نمایندگان مقدونیه، ایرلند، سنگاپور، چین و هنگ کنگ مسابقه می دهد.
 
نوبت عصر:
 
شهلا بهروزی راد از ساعت 18:50 در KL3 بانوان با رقبایی از قزاقستان، ژاپن، فرانسه، انگلیس، برزیل، مجارستان و آرژانتین رو به رو می شود.
 
اسلام جاهدی از ساعت 18:55 در کلاس VL2 مردان با نمایندگان بلاروس، برزیل، لهستان، پرتغال، مجارستان و ژاپن رقابت می کند.
 
عادل مجللی از ساعت 19:25 در کانوی یکنفره 200 متر مردان با حریفانی از مکزیک، تایلند، چین تایپه، گرجستان، موزانبیک، بحرین و ایتالیا رو به رو می شود.
 
الناز شفیعیان از ساعت 19:40 در کایاک یکنفره 200 متر بانوان با رقبایی از اندونزی، آرژانتین، لتونی، صربستان، دانمارک، قزاقستان، ایتالیا و رومانی مسابقه می دهد.
 
امین بوداغی از ساعت 20:10 در کایاک یکنفره 200 متر بانوان با حریفانی از اکوادور، مقدونیه، مراکش، اسلونی، فرانسه، مجارستان، مصر و کانادا رقابت می کند.
 
پنجشنبه 31 مرداد
 
نوبت صبح:
 
هدیه کاظمی و آرزو حکیمی از ساعت 15:25 در کایاک دونفره 500 متر بانوان با نمایندگان بلغارستان، ازبکستان، سوئد، نیوزلند، آلمان، روسیه و فنلاند رقابت می کنند.
 
نوبت عصر:
 
تیم کایاک چهارنفره مردان با ترکیب علی آقامیرزایی، احمدرضا طالبیان، امید احمدی و پیمان قوی دل از ساعت 20:03 با حریفانی از تاجیکستان، قزاقستان، مجارستان، روسیه، اسپانیا، ژاپن، رومانی و ازبکستان رقابت می کنند.
 
جمعه 1 شهریور:
 
نوبت صبح:
 
محمدنبی رضایی از ساعت 12:35 در کانوی یکنفره 1000 متر مردان با رقبایی کوک، چین، موزانبیک، روسیه، چک، لیتوانی و ژاپن رو به رو می شود.
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۳

نظر مخاطبان


نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.