استیلی:با شایستگی صعود کردیم و می توانستیم صدرنشین باشیم

استیلی:با شایستگی صعود کردیم و می توانستیم صدرنشین باشیم

مدیر تیم ملی فوتبال امید با قدردانی از کلیه کسانی که از این تیم حمایت کردند گفت:خوشحالیم که در این روزهای سخت با وجود تمامی مشکلات توانستیم مردم کشور عزیزمان را خوشحال کنیم.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی در خصوص صعود تیم ملی امید به مرحله بعدی رقابت های مقدماتی المپیک 2020 گفت: ما راه سختی در پیش داریم و تازه از مرحله اول آن عبور کرده ایم. از همین امروز به فکر مراحل بعدی و ادامه کار خودمان هستیم چون این بچه ها شایستگی شکستن طلسم حضور در المپیک را دارند و باید به فکر برنامه ریزی مناسب برای صعود به مرحله بعدی رقابت ها باشیم.
مدیر تیم امید با اشاره به اتفاقات بعد از بازی اظهار داشت:ابتدا خوشحالی عراقی ها روی بچه های ما اثر گذاشته بود و خیلی ناراحت بودند که چرا نتوانستیم به عنوان تیم اول صعود کنیم. واقعا تیم ما شایسته صدرنشینی بود و می توانستیم در بازی آخر هم پیروز باشیم اما به واقع بدشانس بودیم و موقعیت های زیادی را از دست دادیم. آقای تاج در رختکن تیم حاضر شدند و در حالی که هنوز وضعیت صعود تیم ما مشخص نبود و بسیاری از بازیکنان اشک می ریختند برخورد آموزنده ای داشتند. به بچه ها خسته نباشید گفتند و اعلام کردند تیم بسیار خوب و شایسته ظاهر شده و اصلا مهم نیست چه اتفاقاتی میافتد چون بچه ها با تمام وجود مبارزه کردند و حقشان پیروزی بود. واقعا صحبت های رئیس فدراسیون تاثیر بسیار خوبی روی بچه ها داشت و جو تیم را تغییر داد. جا دارد من هم از ایشان و مجموعه فدراسیون تشکر کنم که در این مدت زحمات زیادی کشیدند. ما 8 مسابقه تدارکاتی و اردوهای بسیار خوبی برگزار کردیم و در مسابقات هم عملکرد خوبی داشتیم.
استیلی در پایان گفت: امیدواریم از امروز همه اهالی فوتبال با قدرت در کنار تیم امید باشند. برنامه ریزی مسابقات به شکلی باشد که مشکلی برای برگزاری اردو و بازی های دوستانه نداشته باشیم. تمامی امکانات و شرایط فراهم شود و در بهترین وضعیت ممکن وارد رقابت ها شویم تا بتوانیم در دور نهایی هم موفق ظاهر شویم.

۷ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.