دومین دوره مسابقات تیمی گرنداِسلم 2018 – "ووشی" چین؛تیم ایران بر سکوی سومی گرنداِسلم ایستاد

دومین دوره مسابقات تیمی گرنداِسلم 2018 – "ووشی" چین؛تیم ایران بر سکوی سومی گرنداِسلم ایستاد
مردان ملی‌پوش تکواندو کشورمان در مبارزات کسب عنوان سومی مسابقات تیمی گرنداِسلم توانستند هوگوپوشان قزاق را 28 بر 26 شکست داده و بر سکوی سومی این دوره از رقابت‌ها بایستند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون تکواندو، دومین دوره مسابقات قهرمانی تیمی گرنداِسلم در سه گروه مردان، زنان و مختلط از ساعت 5:30 صبح (به وقت تهران) روز جمعه - 5 مردادماه در "ووشی" چین آغاز و امروز (یکشنبه – 7 مردادماه) به پایان می‌رسد.
ایران، ترکیه، چین (2تیم)، ژاپن، ساحل عاج، قزاقستان، کره جنوبی و مراکش تیم های شرکت کننده گروه مردان در این دوره از رقابت‌ها هستند.
امروز (یکشنبه – 7 مردادماه) مسابقات کسب عنوان سومی و فینال برگزار شد که تیم ایران موفق شد با نتیجه 28 بر 26 هوگوپوشان قزاق را شکست دهد و بر سکوی سومی این دوره از مسابقات بایستد.
نمایندگان کشورمان در روز نخست این رقابت‌ها و در اولین دیدار موفق شدند تیم ترکیه را با نتیجه 65 بر 53 مغلوب خویش سازند اما در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها با تیم "چین یک" مبارزه و نتیجه را 65 بر 55 واگذار کردند و بر همین اساس امروز برای کسب عنوان سومی با نمایندگان قزاقستان مبارزه کردند.
تیم "چین دو" نیز عنوان سومی این رقابت‌ها را بدست آورد و تیم‌های کره جنوبی و "چین یک" برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر می روند.
تیم ایران با ترکیب سیدحسین احسانی، مهدی جلالی، رامین حسین‌‌قلی‌زاده، پوریا عرفانیان و عرفان ناظمی در این رقابت‌ها حضور دارد.
هدایت این تیم برعهده سیدنعمت خلیفه به عنوان سرمربی، رضا ایمان‌زاده به عنوان مربی و علی رضایی به عنوان مربی بدنساز است.
گفتنی است؛ این رقابت ها G8 است و به ترتیب به تیم اول تا سوم 80، 48 و 28/80 امتیاز تعلق می گیرد.

۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.