در ادامه جلسات بازیهای آسیایی اندونزی 2018؛نشست مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیونهای دوومیدانی ، قایقرانی برگزار شد

در ادامه جلسات بازیهای آسیایی اندونزی 2018؛نشست مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیونهای دوومیدانی ، قایقرانی برگزار شد
در ادامه نشست های آماده سازی تیم های ملی اعزامی به بازیهای آسیایی 2018 اندونزی صبح امروز با حضور مسئولان کمیته ملی المپیک و فدراسیونهای قایقرانی ، دوومیدانی بطور مجزا این جلسات برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛این نشست ها که بطور مجزا و با حضور کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک،شاهرخ شهنازی دبیر کل،اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی،محمد شروین اسبقیان نماینده وزارت ورزش و جوانان،نماینده حراست کمیته و خانم اسلامیان مدیر روابط بین الملل کمیته برگزار شد.
 رئیس کمیته ملی المپیک ضمن اشاره به برگزاری نشستهای قبل ابراز داشت:بدون تردید یکی از اهداف مهم ورزش کشور در سال آینده حضور قدرتمندانه در بازیهای آسیایی اندونزی و همچنین المپیک نوجوانان است و امید می رود با برگزاری چنین نشستهایی ضمن اجرای مصوبات ستاد،هماهنگی های لازم جهت آماده سازی هر چه بیشتر تیمها و اعزام به این بازیها صورت پذیرد.
سپس شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته با تاکید بر لزوم سرکشی مستمر و اطلاع از وضعیت ملی پوشان در اردوهای پیوسته ، این مهم را از عوامل تاثیر گذار در کسب نتایج خوب برشمرد وافزود  موضوع کنترل دوپینگ ورزشکاران هم از موضوعات مهمی است که امید می رود مسئولین فدراسیون نسبت به آن حساس تر از گذشته توجه نمایند .
اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی نیزگزارشی از روند حضور تمیهای قایقرانی و دوومیدانی در ادوار پیشین از بازیهای آسیایی ارائه و با اشاره به نتایج بدست آمده در ادوار گذشته در رشته های فوق ، ابراز امیدواری کردند که با روند پیش بینی شده برای آماده سازی تیمها و حمایت های مرکز نظارت و کمیته ملی المپیک ، کاروان ایران موفق تر از گذشته در بازیهای آسیایی حضور یابد.
 خانم اسلامیان مدیر روابط بین الملل کمیته هم توضیحاتی در خصوص  نحوه ثبت نام ، زمان ثبت نام اولیه  ومحل برگزاری رقابتها و آخرین قوانین و تغییرات صورت گرفته از سوی میزبان ارائه کرد.
در ادامه مجید کیهانی رئیس فدراسیون دوومیدانی با اشاره به جلسات فشرده و متعدد با اعضای کادر فنی و سازمان تیمهای ملی  فدراسیون اظهار داشت : خوشبختانه با برپایی جلسات متعدد توانستیم چهره هایی که شانس موفقیت در بازیهای آسیایی را دارند شناسایی کنیم ، پیش بینی ما اعزام 9تا 14 ملی پوش به این دوره از بازیهایست که شانس کسب مدال دارند .
در ادامه تیمور غیاثی مدیر تیم های ملی ، هادی سپهرزاد سر مربی تیم  وحسین شایان عضو کمیته فنی فدراسیون ؛ضمن ارائه گزارش فنی در خصوص  وضعیت ملی پوشان دوومیدانی کار در رشته ای مختلف ، برنامه های فدراسیون را برای موفقیت هر چه بیشتر در بازیهای آسیایی اندونزی تشریح  و برگزاری اردوهای مستمر و استفاده از مربیان خوب و حضور در تورنمت های خارجی را از عوامل مهم موفقیت کاروان دوومیدانی کشورمان در این دوره از بازیها برشمردند .
بعد از این نشست جلسه مسئولان کمیته ملی المپیک با مسئولان فدراسیون قایقرانی  با حضور غلامرضا امینی رئیس فدراسیون قایقرانی ، فرحناز امیر شقاقی نائب رئیس بانوان وکادر فنی در رشته های مختلف قایقرانی برگزار شد که رئیس فدراسیون قایقرانی با تاکید بر حضور نمایندگان قایقرانی در 12 رشته ورزشی اظهار داشت : با برنامه ریزیهای صورت گرفته توسط کادر فنی فدراسیون و با پیش بینی برگزاری اردوهای مستمر در این رشته ها و حضور در تورنمت های داخلی و خارجی امیدواریم نتایج قابل قبولی تری نسبت به دوره گذشته داشته باشیم .سپس کادر فنی فدراسیون به تشریح برنامه های پیش بینی شده پرداختند .
۲۴ آبان ۱۳۹۶ ۱۳:۱۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.