French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان اعلام شد
(۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۴۶)
در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود؛دوره آموزشی سفر ایمن ویژه تیم های ملی بانوان اعزامی به جاکارتا
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۴:۵۵)
حضور تیم‌ملی تکواندو زنان در تورنمنت بین‌المللی کره‌جنوبی – G2
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۳۱)
تبریک کمیته ملی المپیک به افتخار آفرینان کشتی ناشنوایان جوانان و بزرگسالان
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۲۹)
پس از کسب عنوان قهرمانی جهان؛تیم ملی کشتی آزاد ناشنویان با استقبال دبیر کل کمیته ملی المپیک وارد تهران شد
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۱۷)
گرامیداشت روز المپیک در ایران با شعار امید ، نشاط و همبستگی /برنامه‌های هفته المپیک اعلام شد
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲)
مرحله اول تور دوچرخه سواری ترکیه تمام شد/ عنوان سومی تیم ایران
(۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰)
پس از بازدید از اردوی کبدی؛دکتر صالحی امیری و دکتر سجادی از اردوی تیم ملی والیبال بازدید کردند
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۹:۲۲)
بازدید رییس کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان اعزامی به جاکارتا از اردوی تیم ملی کبدی
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۱۱)
نشست خبری همایش "انقلاب اسلامی در منظومه فکری امام خمینی(ره)" برگزار شد؛دکتر صالحی امیری دبیرعلمی همایش:امروز بیش از هر زمان دیگری به بازشناسی و بازتولید اندیشه امام (ره) نیازمندیم
(۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ۱۳:۳۵)
تور جهانی تنیس روی میز سوئد؛مراسم قرعه کشی انجام شد / ایرانی ها رقبای خود را شناختند
نمایندگان تنیس روی میز کشورمان با انجام مراسم قرعه کشی رقبای خود را شناختند.


به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی‌ فدراسیون تنیس روی میز و با اعلام سایت فدراسیون جهانی ، ورزشکاران ایرانی رقبای خود را شناختند
برنامه بازی های نمایندگان کشورمان در مرحله مقدماتی مسابقات به شرح ذیل اعلام شد :
افشین نوروزی در گروه 6
دو شنبه ساعت 12:50 به وقت تهران مقابل BADOWSKI Marek از لهستان
سه شنبه ساعت 15:10 به وقت تهران مقابل JEONG Sangeun از کره جنوبی
نوشاد عالمیان در گروه 28
سه شنبه ساعت 11:15 به وقت تهران مقابل PETER Ingemar از اسلواکی
سه شنبه ساعت 17:50 به وقت تهران مقابل LORENTZ Romain از فرانسه
نیما عالمیان در گروه 42
سه شنبه ساعت 12:30 به وقت تهران مقابل ZHAI Yujia ^^ از دانمارک
سه شنبه ساعت 17:40 به وقت تهران مقابل SKACHKOV Kirill از روسیه
امین احمدیان در گروه 26
دو شنبه ساعت 13:40 به وقت تهران مقابل NORDBERG Hampus از سوئد
سه شنبه ساعت 11:15 به وقت تهران مقابل HO Kwan Kit از هنگ کنگ
۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.