French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
کمیته ملی المپیک برگزار می کند ؛ اولین کارگاه آموزشی تاریخ شفاهی ورزش ایران
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۴)
رقابتهای جام باشگاه های جهان- بابل؛آزادکاران از صبح روز پنجشنبه به میدان می‌روند
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴)
مسابقات شنا قهرمانی جهان- چین؛امرالهی رکورد ماده ۴۰۰ متر آزاد را شکست
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵)
دوومیدانی کاران دعوت شده به اردوی تیم ملی مشخص شدند
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵)
با حضور دکتر صالحی امیری برگزار شد ؛ تجلیل از پیشکسوتان اسکی ایران
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰)
مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان : اردوی بعدی جوانان با نفرات برتر پیگیری می شود
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳)
رقابت های شطرنج قهرمانی آسیا با سه پیروزی برای ایران آغاز شد
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۰)
دکتر قراخانلو در مراسم افتتاحیه دوره مربی بدنساز (ویژه بانوان):استانداردهایی که برای برگزاری این دوره رعایت شده جزو استانداردهای جهانی است
(۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۶)
پنجمین دوره رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه های جهان؛سرنک و پاولوف نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات
(۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۴۰)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز – روسیه؛جابر صادق زاده به مدال نقره رسید
(۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷)
تور جهانی تنیس روی میز سوئد؛مراسم قرعه کشی انجام شد / ایرانی ها رقبای خود را شناختند
نمایندگان تنیس روی میز کشورمان با انجام مراسم قرعه کشی رقبای خود را شناختند.


به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی‌ فدراسیون تنیس روی میز و با اعلام سایت فدراسیون جهانی ، ورزشکاران ایرانی رقبای خود را شناختند
برنامه بازی های نمایندگان کشورمان در مرحله مقدماتی مسابقات به شرح ذیل اعلام شد :
افشین نوروزی در گروه 6
دو شنبه ساعت 12:50 به وقت تهران مقابل BADOWSKI Marek از لهستان
سه شنبه ساعت 15:10 به وقت تهران مقابل JEONG Sangeun از کره جنوبی
نوشاد عالمیان در گروه 28
سه شنبه ساعت 11:15 به وقت تهران مقابل PETER Ingemar از اسلواکی
سه شنبه ساعت 17:50 به وقت تهران مقابل LORENTZ Romain از فرانسه
نیما عالمیان در گروه 42
سه شنبه ساعت 12:30 به وقت تهران مقابل ZHAI Yujia ^^ از دانمارک
سه شنبه ساعت 17:40 به وقت تهران مقابل SKACHKOV Kirill از روسیه
امین احمدیان در گروه 26
دو شنبه ساعت 13:40 به وقت تهران مقابل NORDBERG Hampus از سوئد
سه شنبه ساعت 11:15 به وقت تهران مقابل HO Kwan Kit از هنگ کنگ
۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۱

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.