French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
رقابتهای جام باشگاه های جهان- بابل؛آزادکاران از صبح روز پنجشنبه به میدان می‌روند
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴)
مسابقات شنا قهرمانی جهان- چین؛امرالهی رکورد ماده ۴۰۰ متر آزاد را شکست
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵)
دوومیدانی کاران دعوت شده به اردوی تیم ملی مشخص شدند
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵)
با حضور دکتر صالحی امیری برگزار شد ؛ تجلیل از پیشکسوتان اسکی ایران
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۰)
مربی تیم ملی وزنه برداری جوانان : اردوی بعدی جوانان با نفرات برتر پیگیری می شود
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳)
رقابت های شطرنج قهرمانی آسیا با سه پیروزی برای ایران آغاز شد
(۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۰)
دکتر قراخانلو در مراسم افتتاحیه دوره مربی بدنساز (ویژه بانوان):استانداردهایی که برای برگزاری این دوره رعایت شده جزو استانداردهای جهانی است
(۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۶)
پنجمین دوره رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه های جهان؛سرنک و پاولوف نماینده اتحادیه جهانی در مسابقات
(۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۴۰)
رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام آلانز – روسیه؛جابر صادق زاده به مدال نقره رسید
(۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷)
رقابت های کشتی فرنگی جام باشگاه های جهان – اردبیل؛7 تیم خارجی در مسابقات شرکت می کنند
(۱۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴)
رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان- یونان؛مراسم وزن کشی پنج وزن نخست برگزار شد
کشتی
مراسم وزن کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی جهان، صبح امروز (دوشنبه) در شهر آتن محل برگزاری این مسابقات انجام شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی، نتایج وزن کشی کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 50 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند، میلاد رضا نژاد در دور نخست به مصاف ولادمیر زابیوروتا از روسیه می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده کشتی گیران گرجستان و ترکیه مبارزه خواهد کرد.
در وزن 54 کیلوگرم محمد حسینوند به مصاف کنستانتینوس دامیاناکیس از یونان می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران آمریکا و ترکیه می روند در این وزن 20 نفر حضور دارند.
در وزن 58 کیلوگرم که 27 کشتی گیر به روی باسکول رفتند محسن مدهنی در دور اول با ویت لبل از کشور چک کشتی می گیرد و در صورت شکست این حریف در دور دوم به مصاف ایوو ایلیف از بلغارستان می رود.
در وزن 63 کیلوگرم مصطفی کایدخورده پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف روسلان حدیث اف از آذربایجان می رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده کشتی گیران قزاقستان و مولداوی مبارزه خواهد کرد، در این وزن 27 نفر حضور دارند.
در وزن 100 کیلوگرم که 21 نفر وزن کشی کرده اند، سید مجتبی حسینی در دور نخست به مصاف یوری ناکازاتو از ژاپن می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان کشورهای کرواسی و بلغارستان خواهد رفت.
بر اساس برنامه اعلامی، این رقابت ها از ظهر امروز به وقت ایران آغاز و امشب نفرات راه یافته به دیدار فینال مشخص خواهند شد، ادامه مسابقات صبح فردا پس از وزن کشی مجدد کشتی گیران، پیگیری می شود و فرداشب مسابقات رده بندی و فینال برگزار می شود.
مسابقات پنج وزن دوم نیز به همین نحو از فردا آغاز و چهارشنبه شب پایان می یابد.

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.