French Arabic English Persian
 
المپیک 1948
المپیک 1948
المپیک 1952
المپیک 1952
المپیک 1956
المپیک 1956
المپیک 1960
المپیک 1960
المپیک 1964
المپیک 1964
المپیک 1968
المپیک 1968
المپیک 1972
المپیک 1972
المپیک 1976
المپیک 1976
المپیک 1988
المپیک 1988
المپیک 1992
المپیک 1992
المپیک 1996
المپیک 1996
المپیک 2000
المپیک 2000
المپیک 2004
المپیک 2004
المپیک 2008
المپیک 2008
المپیک 2012
المپیک 2012

آخرین اخبار

 
 
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از مدال‌آوران ایران در بازی‌های آسیایی:پیروزی ورزشکاران در واقع پیروزی ملت و شکست جبهه وسیع دشمنان ایران است / گوشمالی سختی به عوامل بزدل حادثه تلخ اهواز خواهیم داد
(۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۶:۵۷)
دیدار جمعی از مدال‌آوران کاروان ورزشی ایران در بازی‌های آسیایی اندونزی با رهبر معظم انقلاب اسلامی
(۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۴)
نوجوانان کشتی گیر 10 مهرماه راهی المپیک جوانان در آرژانتین می شوند
(۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۹)
ستاره موسوی: تا اعزام به رقابتهای جهانی اسپانیا چهار اردوی آماده سازی دیگر داریم
(۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۴:۰۲)
قرعه کشی بسکتبال 3×3 المپیک جوانان؛ قرعه سخت برای تیم ملی بسکتبال دختران ایران
(۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۵۲)
پرچمداری کاروان ورزشی ونزوئلا به یک دختر وزنه بردار رسید
(۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۵)
توزیع 1250 مدال در المپیک جوانان 2018بوینس آیرس
(۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳)
صدها دونده به آرژانتین می روند
(۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲)
نگرانی کمیته بین المللی المپیک؛ تلاش ژاپن برای کاهش احتمال زلزله
(۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۸)
تقدیر IOC از روند آماده سازی لس آنجلس 2028
(۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸)
به میزبانی یزد ؛ دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون برگزار می شود
دومین مرحله مسابقه های رنکینگ بدمینتون مردان رده سنی بزرگسالان کشور گرامیداشت " جام شهید علی کاردی " در روزهای هشتم لغایت دهم دی ماه جاری در شهر یزد برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت  فدراسیون بدمینتون ، در این پیکارها بدمینتون بازان از 21 استان در قسمت یک نفره و دو نفره به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت .

لازم به ذکر است که در اولین مرحله این رقابتها که در روزهای نهم مهر ماه امسال در شهر زنجان برگزار شد سروش اسکندری از زنجان به مقام نخست دست یافت و فرزین خانجانی از تهران دوم شد.

امیر جباری از همدان و مهران شهبازی از کردستان مقام های سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

در قسمت دونفره نیز امیر و علیرضا قاسمی ( آزاد ) به مقام نخست دست یافتند و تیم دونفره صدرالدین صادقی و عرفان جوینده ( آزاد ) دوم شدند.

همچنین تیم های دو نفره عباس زورمند ، محسن خمری ( آزاد ) و محمدرضا باقری و امین سایمانی از زنجان مشترکا سوم شدند.

در حاشیه برگزاری این رقابتها کلاس ارتقاء داوری درجه 1 آقایان با شرکت 13 نفر از داوران این رشته برگزار می شود.

۶ دی ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲

نظر مخاطبان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


المپیزم، آیین همت، نفرت ازترس، عشق به میهن، سخاوت، روحیه فتوت، جوانمردی و ارتباط تنگاتنگ با هنر و ادب است.
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.