جام پیت لاسینسکی لهستان؛سوریان، بهشتی و کریم فر حریفان خود را شناختند

جام پیت لاسینسکی لهستان؛سوریان، بهشتی و کریم فر حریفان خود را شناختند
مراسم وزن کشی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام پیت لاسینسکی لهستان جمعه شب در شهر گدانسک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از  سایت فدراسیون کشتی، این مسابقات طبق برنامه مسئولان برگزاری رقابت ها، در تمامی اوزان امشب وزن کشی شد و مسابقات مرحله مقدماتی تا شانس مجدد امروز  و رقابت های رده بندی و فینال روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

در وزن 59 کیلوگرم که 17 کشتی گیر حضور دارند، شیرزاد بهشتی طلا پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف الکساندر گری بین سیکوف از آلمان می رود و در صورت برتری در دور سوم با برنده مبارزه ایوان کوی لاکوف از روسیه و تونومیر سوکول از کرواسی مبارزه می کند. آیو انگلوف از بلغارستان، البیک تاژیف از بلاروس و پاول سالیف از روسیه از جمله کشتی گیران مطرح این وزن هستند.

در وزن 66 کیلوگرم حمید سوریان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف ادگارس وینکاتیس از لیتوانی می رود و در صورت برتری در دور سوم با برنده مبارزه کشتی گیران بلغارستان و لهستان مسابقه می دهد. در این وزن 21 کشتی گیر وزن کشی کرده اند.

در وزن 85 کیلوگرم نیز که 16 کشتی گیر حضور دارند، مجتبی کریم فر در دور اول به مصاف موسار داگوچف از روسیه می رود و در صورت برتری در دور دوم با برنده مبارزه کشتی گیران آلمان و کرواسی مسابقه می دهد. جاوید حمزاتوف از بلاروس، آلن خوگائف از روسیه و هریستو مارینوف از بلغارستان از جمله کشتی گیران مطرح حاضر در این وزن هستند.

فرنگی کارانی از 14 کشور فنلاند، گرجستان، آلمان، روسیه، بلاروس، ایران، لهستان، فرانسه، بلغارستان، اسلوونی، جمهوری چک، اوکراین، کرواسی و لیتوانی در این رقابت ها حضور دارند.

۲۸ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.