در آستانه بازی های المپیک 2024 پاریس؛ بازدید دبیرکل کمیته ملی المپیک و مشاور رئیس از اردوی تیم های ملی ژیمناستیک، سنگنوردی و شمشیربازی

در آستانه بازی های المپیک 2024 پاریس؛ بازدید دبیرکل کمیته ملی المپیک و مشاور رئیس از اردوی تیم های ملی ژیمناستیک، سنگنوردی و شمشیربازی
دکتر سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک و سرپرست کاروان ایران در بازی های 2024 به همراه دکتر نصرالله سجادی مشاور رئیس کمیته ملی المپیک امروز (سه شنبه 19 تیر) با حضور در آکادمی ملی المپیک از اردوی تیم های ملی ژیمناستیک، سنگنوردی و شمشیربازی اعزامی به پاریس بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در این بازدید دکتر هاشمی سرپرست کاروان ایران در بازی های 2024 پاریس و دکتر سجادی در  نشست صمیمی با ورزشکاران رودررو با آنان گفتگو کردند.

در بازدید از اردوی ژیمناستیک دکتر هاشمی و دکتر سجادی به همراه زهرا اینچه درگاهی رئیس فدراسیون از نزدیک شاهد تمرینات تخصصی مهدی الفتی المپین ژیمناستیک کشورمان بودند.

 

بازدید از اردو

 

همچنین کادر سرپرستی کاروان ایران در المپیک 2024 از نزدیک شاهد تست های پزشکی رضا علیپور المپین سنگنوردی کشورمان بودند و در ادامه با وی دیدار و گفتگو کردند که در این بخش از بازدید امروز رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و مسئولان آکادمی ملی المپیک حضور داشتند.

 

بازدید از اردو

 

در ادامه دکتر هاشمی سرپرست کاروان ایران در بازی های 2024 پاریس و دکتر سجادی از اردوی تیم ملی شمشیربازی بازدید کردند و از نزدیک شاهد تمرینات فرزاد باهر، علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی المپین های این رشته بودند که در این بازدید  پیمان فخری سرمربی و علیرضا پورسلمان رئیس فدراسیون حضور داشتند.

 

بازدید از اردو

 

۱۹ تیر ۱۴۰۳ ۱۴:۰۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.