تشکر توماس باخ از خسروی وفا برای ابتکار عمل در برگزاری مراسم "سده المپیک"

تشکر توماس باخ از خسروی وفا برای ابتکار عمل در برگزاری مراسم "سده المپیک"

توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک(IOC)با ارسال نامه ای به محمودخسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان،ازبرگزاری مراسم"سده المپیک"و تجلیل از مدال آوران المپیک ایران به همراه خانواده هایشان تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ برای نخستین بار در تاریخ ورزش کشور و از سوی کمیته ملی المپیک مراسمی تحت عنوان "سده المپیک" مورخ سوم بهمن ماه در سالن بین المللی اجلاس سران برگزار شد که طی آن با حضور وزیر ورزش و جوانان و جمع کثیری از روسای فدراسیون های ورزشی،مدیران،معاونین،پیشکسوتان،قهرمانان و اصحاب رسانه ضمن رونمایی از تنها صدای ماندگار مرحوم تختی،از مدال آوران تاریخ المپیک ایران(1948 لندن لغایت 2020 توکیو) به همراه خانواده هایشان با اهداء مدال افتخار،شناسنامه قهرمانی،لوح تقدیر و کتابچه مدال آوران المپیک،تجلیل به عمل آمد که به همین منظور رئیس کمیته بین المللی المپیک با ارسال نامه ای به  محمود خسروی وفا از برگزاری این مراسم تشکر کرد.
در متن نامه ارسالی کمیته بین المللی المپیک(IOC) آمده است:

جناب آقای محمود خسروی وفا
ریاست محترم کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام،
بدینوسیه از نامه اخیر جنابعالی در خصوص مراسم بزرگداشت مدال آوران المپیک ایران که در تاریخ 23 ژانویه(3بهمن) در تهران برگزار شد تشکر می نمایم.
اجازه می خواهم از ابتکار عمل جنابعالی در برگزاری مراسم بزرگداشت دستاوردهای ورزشکاران ایرانی و خانوادهایشان تشکر و قدردانی نمایم.خبر،فیلم ها و تصاویری که به اینجانب ارسال نمودید نمایانگر برگزاری مراسمی خاص،با شکوه و تاثیر گذار بود.
به امید موفقیت ورزشکاران ایرانی در سال مهم بازی های المپیک 2024 هستم،آرزو می کنم همه ورزشکاران ایرانی شرکت کننده در بازیهای المپیک و پارالمپیک پاریس 2024 موفق و سربلند باشند.

با تجدید احترام،ارادتمند
توماس باخ

۱۴ اسفند ۱۴۰۲ ۱۱:۴۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.