دیدار میراسماعیلی با وزیر ورزش و جوانان

دیدار میراسماعیلی با وزیر ورزش و جوانان

 آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان، صبح امروز(دوشنبه_۲۳ بهمن ماه سال ۱۴۰۲) با کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت و گو‌ کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون جودو، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو کشورمان امروز(دوشنبه_۲۳ بهمن ماه سال ۱۴۰۲) با حضور در وزارت ورزش با کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار میراسماعیلی در مورد شرایط جودو ایران پس از پایان چهار سال تعلیق، نحوه آماده سازی تیم ملی جهت حضور در مسابقات آتی و در مورد دیدار و جلساتی که با رئیس فدراسیون جهانی جودو و رئیس اتحادیه جودو آسیا داشت، توضیحاتی را به وزیر ورزش و جوانان ارائه کرد.
ضمن اینکه رئیس فدراسیون جودو در‌مورد اقدامات انجام شده از سوی فدراسیون جودو، برای برگزاری مسابقات جام باشگاه های آسیا در بخش جوانان و بزرگسالان و مسابقات کاتا قهرمانی آسیا که خردادماه سال آینده به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد، توضیحاتی را در حضور وزیر ورزش و جوانان ارائه کرد.
در پایان نیز، وزیر ورزش و جوانان ضمن قول حمایت از برنامه های پیش روی فدراسیون جودو کشورمان برای جودوکاران حاضر در اردوها جهت حضور در مسابقات پیش رو و قهرمانی آسیا آرزوی موفقیت کرد.

۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ۱۷:۴۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.