دیدار محمود خسروی وفا با رئیس کمیته ملی المپیک قطر

دیدار محمود خسروی وفا با رئیس کمیته ملی المپیک قطر
محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک که بنا به به دعوت شیخ جوعان بن حمد بن خلیفه آل ثانی رئیس کمیته ملی المپیک قطر و حسین المسلم رئیس فدراسیون جهانی شنا برای حضور در مراسم افتتاحیه مسابقات شنا،شیرجه و واترپلو قهرمانی جهان به دوحه سفر کرده است با همتای قطری خود دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ دراین دیداررئیس کمیته ملی المپیک کشورمان ضمن تشکر از دعوت همتای قطری خود،برگزاری موفق دو رویداد مهم   فوتبال جام ملت های آسیا و مسابقات قهرمانی شنا، شیرجه و واترپلو  جهان را  به شیخ جوعان تبریک گفت.
رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان ضمن تاکید بر افزایش مناسبات ورزشی دو کشور و بهره مندی از امکانات و پتانسیل های موجود طرفین در ورزش ، از شیخ جوعان بن حمد بن خلیفه آل ثانی  دعوت کرد تا در آینده ای نزدیک به ایران سفر کند که با استقبال همتای قطری روبرو شد.
در ادامه روسای کمیته ملی المپیک ایران و قطر ضمن اشاره به ظرفیت های ورزشی دو کشور در رشته های مختلف، در خصوص افزایش تعاملات و همکاری های ورزشی در رشته های مختلف و همچنین حمایت هایی که در عرصه بین الملی می توانند از ورزش های همدیگر داشته باشند به بحث و گفتگو پرداختند.
 

دیدار با شیخ جوعان

 

 

دیدار خسروی وفا با جوعان

۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ۱۱:۳۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.