در مجمع عمومی انجمن دارت کشور مطرح شد؛ علیپور: دارت در مسیر توسعه و پیشرفت گام بر می دارد/ کیکاوس سعیدی: انجمن دارت یک مجموعه موفق و کارنامه دار است

در مجمع عمومی انجمن دارت کشور مطرح شد؛ علیپور: دارت در مسیر توسعه و پیشرفت گام بر می دارد/ کیکاوس سعیدی: انجمن دارت یک مجموعه موفق و کارنامه دار است
اولین مجمع عمومی انجمن دارت کشور با حضور روسای کمیته دارت استاتها و اعضای مجمع در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون انجمنهای ورزشی؛ این مجمع به ریاست "محمد علیپور" رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی و با حضور "کیکاوس سعیدی" دبیرکل کمیته ملی المپیک، دکتر "عباس ناطق نوری" دبیر فدراسیون، دکتر "کامبیز ایوب زاده" رییس انجمن دارت ایران، مهندس "مهدی میرزاییان" مدیر روابط عمومی فدراسیون انجمنهای ورزشی، "دکتر پورکیانی" عضو هیات رییسه انجمن دارت و دیگر اعضای هیات رییسه برگزار شد. 
در ابتدای این نشست میرزاییان به عنوان دبیر مجمع چکیده ای از موفقیتهای دارت در کشور و مسابقات بین المللی عنوان کرد. 
سپس ایوب زاده رییس انجمن دارت گزارشی از عملکرد وفعالیتهای دارت در سال ۱۴۰۰ و تلاشهای فراوان در جهت عدم توقف توسعه این رشته در ایام کرونا گزارش جامعی ارائه کرد. 
اما علیپور رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی گفت: دارت هرچه جلوتر می رود به موفقیت و پیشرفت نزدیک می شود تا جاییکه این رشته پرمخاطب و پرطرفدار به کل جامعه و خانواده ها نفوذ کرده که لازم است در این بین از مدیریت قابل تقدیر جناب ایوب زاده و تیم پرتلاشش تشکر و قدردانی کنم. 
در ادامه کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک با تقدیر از فعالیت و مدیریت دارت در سطح کشور تاکید داشت: انجمن دارت یک مجموعه موفق و کارنامه دار است که هم در بعد همگانی و هم در سطح قهرمانی گامهای موثری در ورزش ایران برداشته بخصوص در ۴ سالیان اخیر و این بخاطر مدیریت مدیر خوشفکر و جوانی مثل دکتر ایوب زاده بوده است. 
در این مجمع تقویم ورزشی انجمن دارت برای سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ که بر اساس تقویم فدراسیون جهانی تهیه و تنظیم شده با توضیحات مازیار موسوی رییس کمیته فنی انجمن دارت ارائه و با رای مجمع به تصویب رسید. 
در خلال این نشست از زحمات محمد حسین فاضلی دبیر قبلی انجمن تقدیر شد و "حمیدرضا مومنی" به عنوان دبیر جدید انجمن دارت کشور معرفی گردید. 
ارائه گزارشی از فعالیتهای آموزشی توسط دکتر "محمدرضا شهابی" رییس کمیته آموزش انجمن دارت از اهم برنامه های این نشست بود. 
گفتنی است برگزاری ۳ کارگاه آموزشی مدیریتی از دیگر برنامه های همایش دو روزه انجمن دارت در تهران بود.
۲۴ تیر ۱۴۰۱ ۱۹:۵۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.