بازتاب انتخاب مجدد دکتر شعبانی‌بهار در سایت فدراسیون تیراندازی با کمان آسیا

بازتاب انتخاب مجدد دکتر شعبانی‌بهار در سایت فدراسیون تیراندازی با کمان آسیا

سایت فدراسیون تیراندازی با کمان آسیا به انتخاب مجدد دکتر شعبانی بهار واکنش نشان داد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، فدراسیون تیراندازی با کمان آسیا درخصوص انتخاب مجدد دکتر شعبانی‌بهار به عنوان رئیس فدراسیون تیروکمان ایران نوشت:

آقای غلامرضا شعبانی بهار با 34 رأی مجدداً برای یک دوره 4 ساله به عنوان رئیس فدراسیون تیروکمان ایران انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون در تاریخ 04/03/1401 ساعت 10 صبح به وقت محلی جهت انتخاب ریاست فدراسیون برگزار شد که در نتیجه آقای غلامرضا شعبانی بهار با کسب 34 رأی به عنوان ریاست فدراسیون برای 4 سال دیگر انتخاب شد. نفر دوم و سوم به ترتیب آقای باقریان (22 رأی ) و خانم قاسم پور (یک رأی ).

آقای غلامرضا شعبانی بهار در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی در تهران به عنوان استاد تمام در رشته مدیریت و برنامه ریزی ورزشی هستند.

ایشان از سال 2018 به عنوان رئیس فدراسیون تیروکمان ایران بوده و در دور جدید تا ماه May 2026  (خرداد 1405) ادامه خواهد داشت.

هدف اصلی ایشان در 4 سال آینده تقویت کادر مربیان، دانش افزایی و ارتقاء سطح مربیان در سطوح بین المللی، کسب سهمیه برای بازی های المپیک و کسب عناوین قهرمانی در جهان و آسیا، توسعه این رشته در ایران و ایجاد زیر ساخت‌ها در زمینه‌های این رشته است.

تغییرات عمده وی تمرکز بیشتر از گذشته به بعد قهرمانی تیم‌های ورزشی با هدف و کسب عناوین قهرمانی، کسب عناوین و پست‌های آسیایی و جهانی، حمایت از حضور داوران در عرصه‌های بین المللی، حضور فعال در مسابقات آسیایی و جهانی از مهم ترین برنامه‌های ایشان است وتوجه به فرآیند استعدادیابی، تمرکز به تیم‌های نوجوانان  و جوانان، بهره مندی از تجارب مربیان بین المللی و ارتقاء سطح فنی و تخصصی مربیان تیم‌های ملی و افزایش تعداد کمی کمانداران در سطح کشور است. ایشان در پایان از حمایت مستمر مسئولین فدراسیون جهانی تیروکمان و کنفدراسیون آسیایی کمال تشکر را دارد.

۴ تیر ۱۴۰۱ ۱۵:۳۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.