پروژه تاریخ شفاهی ورزش؛گفتگو با سید یوسف موسوی نسب و کامران زارع دو پیشکسوت پارالمپیک

پروژه تاریخ شفاهی ورزش؛گفتگو با سید یوسف موسوی نسب و کامران زارع دو پیشکسوت پارالمپیک

در ادامه اجرای پروژه تاریخ شفاهی ورزش معلولین و جنبش پارالمپیک ، امروز با دو نفر از پیشکسوتان این حوزه گفتگو و مصاحبه انجام شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛دکتر فریبا محمدی و سید احمد سید باقری مجریان این پروژه به گفتگوی تاریخ شفاهی با سید یوسف موسوی نسب و کامران زارع پرداختند.
موسوی نسب متولد سال 1332 ، مدیراسبق امور بین الملل کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین بوده است.
در این گفتگو در خصوص بیوگرافی وی ، آشنایی و نحوه ورود ایشان به حوزه ورزش جانبازان و معلولین، فعالیت کارشناسان بین الملل در اعزام های برون مرزی، ، آموزش تشریفات بین المللی به ورزشکاران، کادر فنی و مدیران در رویدادهای برون مرزی، نحوه کسب کرسی های بین المللی، ارتباطات بین المللی کمیته ملی پارالمپیک، حضور کاروان های ایران در افتتاحیه مسابقات و همچنین میزبانی رویدادهای بین المللی در ایران صحبت و گفتگو شد.
کامران زارع نیز متولد سال 1340 و مدیر اسبق امور عمومی فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین و فدراسیون ورزشهای نابینایان و کم بینایان و کارشناس کمیته ملی پارالمپیک بوده است.
در این گفتگو خانم محمدی و آقای سیدباقری در خصوص زندگی شخصی وی، ورود ایشان به ورزش پارالمپیک، نحوه تشکیل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، نابینایان و کم بینایان، و کمیته ملی پارالمپیک، از فعالیت های اداری و پشتیبانی در اعزام کاروان ها به مسابقات برون مرزی  و برگزاری رویدادهای داخلی با آقای کامران زارع به گفتگو نشستند.
۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۵۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.