رئیس کمیته ملی المپیک در بازدید از فدراسیون انجمن های رزمی: ورزش های رزمی در فرهنگ ایرانی جایگاه ویژه ای دارد

رئیس کمیته ملی المپیک در بازدید از فدراسیون انجمن های رزمی: ورزش های رزمی در فرهنگ ایرانی جایگاه ویژه ای دارد
دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک امروز(شنبه 25 بهمن) از فدراسیون انجمن های رزمی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ کیهانی عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک و یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های رزمی در این بازدید دکتر صالحی امیری را همراهی  کردند.
در بازدید از فدراسیون ورزش های رزمی دکتر صالحی امیری اظهار کرد:  در این روز مبارک به دیدار شما آمده ایم تا خسته نباشید به رئیس، مجموعه فدراسیون، هیئت ها و انجمن ها در سراسر کشور بگوییم.
وی با اشاره به سابقه یوسف بهتری رئیس فدراسیون در این رشته و مجموعه فدراسیون گفت: این فدراسیون جامعه مخاطب وسیع و در فرهنگ ایرانی محبوبیت بسیار دارد و امیدوارم که پس از کرونا به جایگاه اصلی خودش برگردد .
صالحی امیری ادامه داد : بحث زیر ساخت های این رشته بسیار مهم است و بایستی به آن توجه بیشتر شود همچنین موضوع بعدی  و قابل اهمیت حضور موثرتر در رویدادهای آسیایی است که هر کدام از این‌رشته ها می توانند جایگاه ایران را تغییر دهند .
وی تصریح کرد: انتظار داریم در بازیهای آسیایی حضور مقتدرانه ای داشته باشیم که شخصا معتقدم می توانیم با این رشته ها جایگاه ایران را جابجا کنیم .
رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه با تاکید بر حمایت حداکثری از این فدراسیون افزود : ما به دنبال شیرین کردن کام مردم هستیم که این مهم از طریق کسب نتایج موفق در رویدادهای ورزشی حاصل خواهد شد .
وی در ادامه تاکید کرد با درایت مجلس شورای اسلامی در راستای افزایش بودجه ، حمایت های ما برای حضور موفق در ۶ رویداد مهم در ۱۴۰۰ بیشتر خواهد بود ؛ ما در سال ۱۴۰۰ کام مردم را ‌شیرین‌ خواهیم کرد به خصوص که مردم در شرایط سختی به لحاظ کرونا و هم شرایط اقتصادی هستند و ما با نتایج درخشان به  سمت نشاط و شادی مردم حرکت خواهیم کرد .
صالحی امیری در خاتمه گفت : تمام ظرفیت های ما برای بازیهای المپیک و آسیایی است ولی نماد آن در شهریور ، آبان و ‌بهمن است، ما و مجموعه وزارت ورزش همه امکانات را بسیج کرده ایم که بهترین نتیجه را کسب کنیم تا کام مردم را شیرین کنیم .
یوسف بهتری رئیس فدراسیون ورزش های رزمی نیز ضمن خیرمقدم ، حضور رئیس کمیته ملی المپیک را بی سابقه دانست و ‌این‌ حضور را از زمان تاسیس فدراسیون نخستین بار برشمرد .
وی ادامه داد: ورزشکاران ما با توجه به تعدد رشته‌های رزمی  در رویدادهای مختلف جهانی و‌آسیایی حضور دارند . وی مهم‌ترین تحولات این فدراسیون را تغییر نام آن دانست و افزود: فدراسیون ورزش های رزمی پیش از این با عنوان فدراسیون ورزشهای بومی و محلی خوانده می شد که با این تغییر نام قدرت چانه زنی افزایش یافت و  در همین راستا آیین نامه جدید فدراسیون را ‌تدوین‌کردیم  و ستاد بازیهای آسیایی داخل سالن را تشکیل دادیم که به رغم تاخیر در تاریخ برگزاری این رویداد ما همچنان تمرینات را ادامه خواهیم داد.
رئیس فدراسیون در ادامه گفت: در این فدراسیون کرسی های خوب بین المللی در اختیار  داریم  و در حال حاضر نیز  ۲۱۰ هزار ورزشکار جامعه آماری در کشور داریم .

۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۰۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.