دیدار مدیرعامل باشگاه سایپا با رئیس کمیته ملی المپیک

دیدار مدیرعامل باشگاه سایپا با رئیس کمیته ملی المپیک
مهرداد سراجی مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا در نشستی با رئیس کمیته ملی المپیک دیدار و گفت و گو کرد.

 

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛  صبح روز گذشته  مهرداد سراجی مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا با حضور در کمیته ملی المپیک با دکتر سیدرضا صالحی امیری دیدار و در خصوص موضوعات مختلف ورزشی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مدیر عامل شرکت فرهنگی ورزشی سایپا در این دیداراظهار داشت :تیم والیبال بانوان سایپا قهرمان لیگ برتر کشور برای شرکت در مسابقات باشگاه های آسیایی عازم تایلند  خواهند شد وابراز امیدواری کرد که بانوان شایسته والیبالیست کشورمان بتوانند نتایج قابل ملاحظه ای کسب نمایند و  در همین راستارئیس کمیته ملی المپیک نیز برای حمایت از این تیم قول مساعدت و همکاری داد . 

همچنین در این نشست در خصوص توسعه ورزش های المپیکی در باشگاه سایپا مباحثی مطرح شد و مقرر شد به ورزش های پایه ، علی الخصوص رشته دو ومیدانی توجه بیشتری صورت گیرد .

در این این دیدار به منظور استعدادیابی و توسعه آکادمی و توجه به تیم های پایه پیشنهاد انعقاد  تفاهم نامه همکاری بین شرکت فرهنگی ورزشی سایپا و کمیته ملی المپیکمطرح و مورد استقبال طرفین قرار گرفت . در همین  دیدار سراجی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص سید محمد موسوی و چگونگی انتقال این بازیکن ملی پوش والیبال به تیم پیاچنزای ایتالیا از دکتر صالحی امیری دعوت کرد تا از امکانات و ظرفیت های شرکت فرهنگی ورزشی سایپا بازدید بعمل آورد.

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۰۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.