آغاز مرحله اول اردوی تیم ملی کاتا بانوان

آغاز مرحله اول اردوی تیم ملی کاتا بانوان

مرحله اول اردوی تیم ملی کاتا بانوان از عصر روز گذشته با رعایت پروتکل های بهداشتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، مرحله اول اردوی تیم ملی کاراته (کاتا) بانوان کشورمان با رعایت پروتکل های بهداشتی از عصر دیروز ۱۹ بهمن در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات آغاز شد.
مهسا افسانه، نگین باقری، فاطمه صادقی، حدیث جمال، فاطمه ایمانی و زینب سادات حسینی در این مرحله از اردو دعوت شدند، و تمرینات خود را زیر نظر فاطمه بغلانی پور مربی تیم ملی کاتا بانوان انجام میدهند.
ملی پوشان بانوان کاراته کشورمان روز گذشته وارد اردو شدند تا آزمایش کرونا از تمام نفرات حاضر در اردو به عمل آید و پس از اعلام نتایج، تمرینات تیم ملی کاراته از امروز آغاز گردد.
طبق اعلام کادر فنی تیم ملی بانوان، این مرحله از اردو تا ۲۵ بهمن ماه ادامه خواهد داشت و ملی پوشان کاتا بانوان کشورمان تمرینات خود را هر روز در دو نوبت صبح و عصر آغاز خواهند کرد.
اولین مرحله از اردوی تیم ملی کاتا بانوان برای حضوری قدرتمند در رقابت های کاراته وان مراکش و پاریس که یکی از رقابت های گزینشی برای المپیک توکیو است، تشکیل می شود.

۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.