نصیرزاده عضو هیات اجرایی IFBB شد

نصیرزاده عضو هیات اجرایی IFBB شد

دفتر امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان به نقل از رییس فدراسیون جهانی بدنسازی از احراز یک کرسی بین المللی توسط رئیس فدراسیون بدنسازی کشورمان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام؛ دفتر امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان روز پنجشنبه اعلام کرد فدراسیون جهانی بدنسازی طی مکاتبه ای از انتصاب پست بین المللی در فدراسیون جهانی بدنسازی تحت عنوان "عضو هیأت اجرایی فدراسیون جهانی (IFBB)" به عبدالمهدی نصیرزاده خبر داده است.
در حکم صادره از سوی فدراسیون جهانی بر ضرورت حمایت کلیدی از برنامه های اعضای جدید جهت توسعه ورزش بدنسازی و پرورش اندام در کشورهای خود و ارائه نظرات و برنامه ریزی در جهت ارتقای جایگاه ورزش مذکور در سطح قاره ای و جهانی تأکید شده است.
دکتر فرشید طهماسبی مدیرکل امور بین الملل وزارت ورزش و دبیر کمیته حمایت از توسعه ارتباطات بین المللی و جایگاه نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی ورزش با اعلام این مطلب که فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران دارای ظرفیت های بالایی برای توسعه دیپلماسی ورزشی و عمومی کشور است، این اتفاق را به فدراسیون بدنسازی و جامعه ورزش کشور تبریک گفته و اظهار امیدواری کرده است در راستای اجرای دقیق دستورالعمل کمیته مزبور، بتوان با برنامه ریزی دقیق، اقدامات ارزشمندی را در جهت احراز حداکثری کرسی های مهم بین المللی و نیل به اهداف وزارت ورزش و جوانان در عرصه سیاست خارجی محقق نمود.

لازم به ذکر است احراز کرسی یاد شده در پی تلاش های گسترده از سوی دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، دکتر علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای و رایزنی های دفتر امور بین الملل با وزارت امورخارجه کشورمان، بدست آمده است.

۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۵۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.